olay olay rtm geliyo..

kerimcem
09-06-2009, 22:10   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
256 mesaj

Today at breakfast, Steve Balmer (Steve Ballmer) has told us that because of Steve Dzhobsa (Steve Jobs) with a "snow leopard" (Snow Leopard), about which he informed him yesterday, had to adjust their plans and that, prior to final assembly RTM release is now nothing left to do all that is three steps.
Step one: from 10 to 15 June will be the last public build is available for corporate partners Microsoft, this "public" assembly will be assembled:
6.1.7229.0.winmain.090604-1901. Since then and up until the final RTM release is no domestic partnership, or the assembly will not be available.
* (We are talking about formal access assemblies and can escape anything in the network, even the latest current build: 6.1.7230.0.winmain.090605-1900 - and this assembly may be RTM Escrow assembly).
Step Two: just since mid-June will be collected in the assembly - the candidates for the final RTM release, none of these assemblies will not be distributed to partners.
Step three: final RTM release of Windows 7 will be collected until the day of the summer solstice that is, until 21 June! In Microsoft realize that the case should be initiated prior to finish it before this mysterious date!
Since June 19, you may receive the RTM release of Windows 7 and the Internet.
Finish?: Since the assembly in the RTM release of Microsoft will be a closed test release before signing (sign-off), before the end of these procedures, no one can argue what will become an official build, the final RTM release of Windows 7.
The forthcoming assembly RTM build is not suggested that it would immediately appear on CONNECT'e or the subscribers to MSDN.
Be careful with this point a mass of false information about the final release. We will promptly inform you!
The eyes and Co.
At a reprint of this information please indicate WZorNet as a source..
7130 rtm escrow
rtm final 20 ila 21 gibi imzalancak gibi çok yakında final geliyooo...!!!

Mustafa@PC
09-06-2009, 22:13   |  #2  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

RTM haziran sonu gibi çıkacak diyor yazıda ?

Şaka olabilir mi ?

Son Düzenleme: Mustafa@PC ~ 09 Haziran 2009 22:14
panda34
09-06-2009, 22:14   |  #3  
Yıllanmış Üye
2,344 mesaj

İngilizce biliyorum aslında zamanım olsa Google Translate'ten çevirmezdim :D

Kahvaltıda Bugün Steve Balmer (Steve Ballmer) bize söyledi bu Steve Dzhobsa (Steve Jobs) çünkü bir "kar leopar" (Kar Leopar), yaklaşık onu dün, bilgi ve, önce planlarını ayarlamak zorunda olan son montaj RTM sürümü artık hiçbir şey bu üç adım olacaktır bırakılmıştır.
Adım Bir: 10-15 Haziran inşa son halka olacak şirket ortakları Microsoft, bu "genel" montaj monte edilecektir: mevcuttur
6.1.7229.0.winmain.090604-1901. Sonra ve bu yana kadar son RTM sürümü olmayacak hiçbir yerli ortaklık veya montaj olduğunu.
* (Bu resmi erişim meclislerinin ve konuşuyorsun Ağdaki şey kaçıp, hatta en son inşa: 6.1.7230.0.winmain.090605-1900 - ve bu kurul RTM Escrow montaj olabilir) mevcut.
Adım İki: Sadece bu yana orta Haziran montaj toplanan olacak - son RTM sürümü için adayların, bu meclislerinin hiçbiri ortaklara dağıtılabilir değildir.
Windows 7 Adım Üç: son RTM sürümü olan günötesi ve güne kadar 21 Haziran'a kadar toplanmış olacak! Microsoft bu durumda önce bu gizemli tarihinden önce bitirmek için başlatılan gerektiğini biliyoruz!
19 Haziran beri, Windows 7 ve Internet RTM sürümü alabilirsiniz.
Son'u?: Microsoft RTM sürümünde montaj beri imzalamadan önce kapalı bir deneme sürümü (kayıt dışı), bu işlemlerin sonuna kadar, hiç kimse ne bir resmi, Windows'un son sürümü RTM inşa olacaktır iddia edebilirsiniz olacak 7.
Önümüzdeki meclis RTM bunun hemen CONNECT'e veya MSDN için üye görünebilir öne sürdü değil oluşturmak.
Bu noktada dikkat son sürümü hakkında yanlış bilgilerin bir kitle. Biz hemen size bilgi verir!
Gözlerin Co
Bir bu bilgilerin WZorNet gösterir lütfen yazın bir kaynak olarak ..
7130 RTM malın emaneten üçüncü şahsa
RTM son 20 ila 21 gibi imzalancak gibi çok yakında son geliyooo ...!!!

kerimcem
09-06-2009, 22:16   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
256 mesaj

fake şaka değil wzor hiç bi zaman yanılmadı....zaten bazı tetstırlar windows 7 rtm nin haziran sonu imzalncağını dha oncedende soylemişti...

Son Düzenleme: kerimcem ~ 09 Haziran 2009 22:17
PcMaKeR
09-06-2009, 22:52   |  #5  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

ben varya bunları. oyuncak oldu be.
keşke indirmeseydim 7201 i. birde kurduk boşyre.

erdem barış
10-06-2009, 15:29   |  #6  
erdem barış avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,312 mesaj

yeni çıkan sürümler güncelleme ile paylaşılsa tekrar indir kur ohooo.