Onay kodunu aktivasyon yapmak istiyorum

HPQ-User
30-11-2007, 01:33   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

RADO sormuş:
Slm herkese kolay gelsin ben ev kullanıcıları için olan 4.7 avast ücretsiz ve 2 aylık olan antivirüs proğramını kullanıyorum geçen tesadüfen bir yerde okudum ve e-mail adresimi yazarak gönderdim şimdi avast Registrationdan bir e-mail geldi ve aktivasyon yapmam istendi bende ingilizce bilmediğim için bu aktivasyonu yapamadım bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim e-mail adresim

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
Aslında benim donanımla bir problemim yok ama genede vereyim.
Microsoft Windows XP Professional Versiyon 2002 Servis Pack 2
Pentium (R) 4 CPU 3.20 Ghz 3.19 Ghz 1,00 GB RAM

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322)

Borga-x
30-11-2007, 08:46   |  #2  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Eger programda activation Licence gibi bir terim gorursenız buna tıklayın. Enter licence Code gıbı bır ıbare varsa Emalle gelen kodu burda uygun yere yazabılırsınız.Ama emailde dosya varsa genelde bu dosya key dosyasıdır. Yıne az once anlattıgım gıbı yapın yanlız burda tek fark key anahtarını sıstemınıze download edın ve sılmeyecegınız bır yere yerleştırın. Bu kaydettıgınız dosya yolunu Avast'a gostererek programı lısanslı kullanabılırsınız. Yanlız sıze bır öneri o programa güvenmeyın. En sağlam AV kaspersky Int.Sec. Programıdır.

theironman
30-11-2007, 10:02   |  #3  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

Ayrıca Avast'ın Türkçe versiyonu da var; onu kullanmayı deneyin bence, çünkü bu yazılımı uzun süreli kullanacaksınız ve bilmediğiniz bir dilde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Google'dan Avast'ın Türkçe versiyonunu free olarak bulmak çok kolay.