Önceden Oynadığım Oyunlar ŞimdiDonuyor..

darkness007
17-07-2011, 15:15   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Herkese Merhabalar Siteye Yeni üYe oldum konuyu nereye açacağımı tam bilemiyorum yanlış bir yere açtıysam affola.. 

Konuya geçelim. Sistem Özellikleri ;

2 gb ddr2 ram 2.20 ghz ıntel core 2 işlemci. 512 mb ekran kartı .

Önceden Oynadığım oyunları şu anda oynayamıyorum oyunlar o kadar çok donuyor ki çılgına dönmüş haldeyim ..  Bilgisayarda oyun oynarken  birken bilgisayar kapandı ve daha açılmadı istanbula acer servisine gönderdim anakartın değişmesi gerektiğini söyledirler. leptop şu an elimde  anakartı değişmiş işlemci değişmiş bir durumda sıfır bilgisayar olmuş. pes 2011 'e giriyim dedim oyuna girdikten  dk sonra oyunda acayip donmalar oldu acaba sistemde mi bi sıkıntı var dedim  format attım pc ' ye tekrar oyunu  yükledim ama durum değişmemmişti.. acaba diğer oyunlarda yine aynısı olacak mı diye baktığımda evet durum aynıydı birkaç oyunda yine bu durum vardı. şüphelendiğim konu şuydu anakartı değiştirdiler acaba anakartla ekran kartı uyumsmuydu . servisi aradım az önce uyumsuzluk gibi bişey olmadığını leptop;'u gönderin test edelim dediler . pek sıcak gelmedi bu fikir bana bu sitede sürekli güncel bilgiler yer aldığı için konuyu değinmek istedim bence yazılımsal bir sıkıntı yok tamemn donanımsal  ekran kartı güncelleştirmesi yaptım .. en son driverleri bulup yükledim ama yine aynı önceden 1.67 ghz işlemciyle oynadığım oyunları şimdi sıfır anakart ve yepyeni bir işlemci 2.20 ghz ile oynayamıyorum bu sizce normal mi lütfen yardım edin şimdiden herkese teşekkür ederim..