önemli

umut101010
24-01-2009, 23:42   |  #1  
umut101010 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,672 mesaj

arkadaşlar çok sevdiğiniz bir kız var ama öyle boş değil sizde onu oda siz çok seviyo öyleki ikinizde birbiriniz için ölümü bile göze alacak kadar ama ne olduysa oldu bir anda sevdiğin o kız git gide senden uzaklaşmaya sana ama sevdiğini biliyosunuz gözlerinden anlıyosun konuşmaya kalktınız sonuç alamadınız bişey anlatmıyo en yakın arkadaşalrınıda bişey anlatmıyo siz olsanız ne yapardınız onu kaybetmeyi kabullenirmiydiniz

physfg
24-01-2009, 23:55   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,686 mesaj

hacı boşver anlamaya çalışma sonuç çıkmaz kafayı yedirtirler...

artık hem onun adına hem kendi adına diyaloglar kumaktan şizofren olursun ...ben bıraktım artık çözmeye çalışmıyorum :) niye yaptı? ne düşündü? neden? nasıl ? boooşşşşşşvvvveeeeerrrrrrrrr ...

aranı düzeltmek istiyorsan direk git hangi konu olursa olsun "sen haklıydın ben hatalıydım" de kurtul başka türlü halledemezsin çünkü yapacağın mantıklı açıklamallar ona mantıksız onun söyledikleri de sana mantıksız gelecek...

taktiği dene kesin sonuç(ama bunu her kıza yapamazsın haketmesi lazım yani öle her kız  için ezik duruma düşemezsin )

sticker
24-01-2009, 23:59   |  #3  
Yıllanmış Üye
669 mesaj

boşver gitsinbea kızmı yok kardeş..hehe

umut101010
25-01-2009, 00:04   |  #4  
umut101010 avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,672 mesaj

bi sorun olsa denicemde bi sorun yok anlayamadığım birşey var ama ne olduğunu çözemedim hani bir gemi olur ya git gide senden uzaklaşır aynı o durum gibi bi sorun varmı diye sorduğumda yok bişey diye geçiştiriyo normal bişey değil ya hadi hayırlısı

physfg
25-01-2009, 00:16   |  #5  
Yıllanmış Üye
1,686 mesaj
baran101010
bi sorun olsa denicemde bi sorun yok anlayamadığım birşey var ama ne olduğunu çözemedim hani bir gemi olur ya git gide senden uzaklaşır aynı o durum gibi bi sorun varmı diye sorduğumda yok bişey diye geçiştiriyo normal bişey değil ya hadi hayırlısı
arkadaş sen birşeyi çok istersim ama ona ulaşınca artık o senin gözünde eskisi gibi değildir kıymetini yitirmiştir çünkü elde etmişsindir...yani bu tür bir psikoloji gelişmiş olabilir hatunda.

yeni birşeyler yap daha önce hiç yapmadığın bu aktivite olabilir yada gezi balık tutma ne biliiim işte hatunu sen tanıyon hoşuna gidecek ve yeni bir heyecan getirecek birşey dene...bunu sen bulmalısın.

evliliklerin bitmesinin en büyük etkeni bu eşlerin birbirinden sıkılması.aşk mış pehhhhhh en uzun aşk kaç yıl sürer ki? eğer aşkını şefkat ve anlayışa çevirirsen işte o ömür boyu sürer...yoksa en fazla 3-5 yıl.

Fattur
25-01-2009, 00:26   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

physfg çok güzel söylemişsin be...
Hll

Banned
25-01-2009, 00:41   |  #7  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Zaten kadının en iyisi altı ay yaşarmış, boşver gitsin. Hem seni seviyo hemde senden uzaklaşıyorsa bir iş vardır bu işte, zaten üzerine düşersen iyice uzaklaşır kaybedersin.

Bak küçük bir sır kadın- kız kısmının üzerine düşersen şımarırlar burunları kalkar senide beğenmez olurlar, kıskandırırsan yalvarırlar, ağa paşa olursun. Kısacası he diyene kadar peşinden koş, he dediyse durma kaç.

physfg
25-01-2009, 00:47   |  #8  
Yıllanmış Üye
1,686 mesaj

taptınmı teperler teptinmi taparlar hesaabı :)

ama bu hepsinde tutmuyor yaf bunun farkında olanlar aynı taktiği sana karşı kullanıyor.çıldıran sen oluyorsun yine(erkek tarafı)

Razorback
25-01-2009, 04:50   |  #9  
Yıllanmış Üye
712 mesaj

demekki kız senden sıkılmış. çünkü sen kızı bunaltmışsın farkında değilsin. çünkü kaybetme korkusu yaşıyorsun ve bunun sonucu aşırı ilgi gösteriyorsun. ne oldu sorun ne yoksa seni üzdümmü vs gibi laflar etme... söylemezler (çünkü kendi de tam bilmiyor. ya akıllı bir kız değildir bilmiyordur yada kız çok akıllı ne istediğini çok iyi biliyor fakat sen akılsız olabilirsin herneyse burası şimdilik konumuz dışı) sen sorun ne diye sordukça hiçbir sorun olmadığı halde ortada bir sorun varmış gibi görünür. sorma. kızı çok fazla arama. ama ilgisiz de olma. erkek ol her zaman kıza güçlü olduğunu hissettir (tabi güç varsa) kolunun altına girince huzur bulsun. çok fazla konuşma az konuş öz konuş. onu anlayamadığını belli etme. çaresiz görüntü verirsin. yapmacık olma samimi ol.kendin ol. onu düzeltmeye çalışma (düzelmez) onu anlamaya çalış.(belki düzelir) birde herşeyi onun hoş vakit geçirmesi için yapma kendini de düşün. sakın ha kıza espri falan yapmaya da çalışma onun canı sıkılıyorken. gülmeyecektir sende çok fena madara olursun. genel olarak bilmen gerekenler böyle şeyler. ama en önemlisi kızı bunaltmadan ilgilenmeye devam edersen bu süre içinde o da belki ne istediğine tam olarak daha sağlıklı karar verebilir... birlikteyken ona kendisini iyi hissetmesini sağla. ayrıca şunu da hiç unutma eğer seni sevmeyen kızı sen sevmeye devam edersen daha çok istenmeyen çekici olmayan kabul edilmeyen arzulanmayan insan olursun. bu durumdaki adamı da hiçbir kız sevmez, eskiden seviyor olsa bile sevgisi sıfıra düşer hatta eksiye bile düşer hani bazen erkekler terkedilince ağlıyor ya örneğin o durum için geçerli. (ağlayacaksan gizli ağla kimse bilmesin) (ayrıca şu konuda yazdıklarımı da oku, çıkaracağın anlamlar işine yarayabilir https://www.chip.com.tr/forum/kad ... ver_t81102_wp2.html )
hiçbir zaman, karşındakinin verdikçe alan bir tür olduğunu unutma. ona ne kadar iyi davranırsan bir süre sonra standart görmeye başlar ve fazlasını ister. senin yanlışın geçmişte bu olmuş bu birincisi,
ikincisi de senin şu andan sonra terkedilmemeye gerekçe olarak gösterdiğin tek şey "kendi sevgin" ve bu sadece kızın hislerini değilde senin hislerini ve isteklerini yansıttığı için ve bu saatten sonra yaptığın her hareketin "seni seviyorum seni yanımda istiyorum" anlamına geldiği için ve kızın da bunu çok iyi anladığı için senden kaçması çok normaldir aslında. çünkü senin neyi istediğin kızın umrunda değil.. kızlar herşeyi uçlarda yaşamak ister. terketmek isteği bir kızın içine zerre kadar bile düşmüşse bunu da uçlarda yaşamak isteyecektir. çünkü aşk bazen de bencilliktir. aşık olmak isteği de bencilliktir.. dönüp arkana bakmamak isteği de bencilliktir. bilmem anlatabiliyor muyum..

umut101010
25-01-2009, 11:54   |  #10  
umut101010 avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,672 mesaj

sorun öyle sizin sandığınız gibi sorun değil allaha şükür güçte var  sorun benle ilgili deil benle ilgili olsa bana ikide bir beni bırakma demez
başka bir sorun var ama ben çözemedim ailesinden çok benim yanımda olmayı seviyo zaten bu kızda diğerleri gibi değil benim açımdan başka bir kız olsa dedğiniz gibi takmam

ilginch
25-01-2009, 12:21   |  #11  
Yıllanmış Üye
1,635 mesaj

biraz soğuk davran sen de onun gibi, peşinden koşma yani. biraz da o meraklansın, seni kaybetmenin kötü olacağını düşünsün.. olmadı son çare ciddi ciddi konuş: bu halinden sıkılmaya başladım, senden soğuyorum diye...

Tırtıl
25-01-2009, 17:02   |  #12  
Denetmen
1,579 mesaj

Kızı rahat bırak biraz. Zorlama!

Kızın da hayatında kendine ayıracağı zaman olmalı! Hep sen hep sen değil.

osmanefe
25-01-2009, 18:01   |  #13  
Yıllanmış Üye
1,693 mesaj

Daha acele etmen için çok erken hayet uzun yaşamak güzel karşına daha ne acılar ne mutluluklar çıkacak tabikide sevmek çok güzldir ama bir şeyi ölümüne sevdiğinde eğer onun için ölürsen onu mutlu etmez onu daha çok üzersin. Bırak aşkın kalbinde yaşasın bedeni ölsün ruhu senile yaşasın. Senin hayatın senin bedeninde kaldıkça önemlidir yani sen durmadan üzülürsen onuda üzersin eğer sen onun aşkından kopmadan onu sadece görebilgiğin için bile sevirsen çok mutlu olursun

ibrahim19
25-01-2009, 22:24   |  #14  
Yıllanmış Üye
635 mesaj

Sana akıl vermek için dil, ben olsaydım ne yapardım : Bende onun gibi davranırdım o beni kaç kez arıyor günde bende öle yapardım o ne kadar sıcak bende öle olurdum ama bunları yapmadan önce konuşmalarından , davranışlarından veya çevresinden önce ailesiyle ilgili bi durum mu? yoksa benle ilgili bi durum mu? diye araştırırdım sonra bi sorun varsa çözebilcem bi sorunsa onun hiç haberi oladan halletmeye çalışırdım. olayı çözdüysem yada çözemediysem bende bi sorunu varmış gibi davranır ona da sölemezdim.

sorun çözüLÜNCE söle (İNŞ. EN KISA ZAMANDA DÜZELİR)

Son Düzenleme: ibrahim19 ~ 25 Ocak 2009 22:24
umut101010
26-01-2009, 00:15   |  #15  
umut101010 avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,672 mesaj

anladımki sorun bende değil bende olsa sürekli yanımdan ayrılma beni bırakma demez bide hep bunu söylüyo eğer birgün evlenirsek burdan gidelim

physfg
26-01-2009, 00:17   |  #16  
Yıllanmış Üye
1,686 mesaj
baran101010
anladımki sorun bende değil bende olsa sürekli yanımdan ayrılma beni bırakma demez bide hep bunu söylüyo eğer birgün evlenirsek burdan
son dediğin hatunun aileden yada çevreden sıkıldığını gösteriyor...

umut101010
26-01-2009, 00:32   |  #17  
umut101010 avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,672 mesaj

inş çözcem bu sorunu hepiniz sağolun arkadaşlar

viking20
26-01-2009, 00:49   |  #18  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

kacarsan kovalar,kovalarsan kacar derler,tabii herzaman her koşulda doğrumudur ?tartışılir.Kacayım nasıl olsa o beni kovalayacak,derken birde bakmışsın ki başkası malı  götürmüş.

Son Düzenleme: viking20 ~ 26 Ocak 2009 09:30
Razorback
26-01-2009, 01:25   |  #19  
Yıllanmış Üye
712 mesaj
baran101010
sorun öyle sizin sandığınız gibi sorun değil allaha şükür güçte var  sorun benle ilgili deil benle ilgili olsa bana ikide bir beni bırakma
ikide birde "beni bırakma" demesi sana aşık olduğunu kanıtlamaz....bazı laflar vardır içinde eskisi kadar aşkı kalmamış kızların söylediği laflardır.... yani nasıl söyleyim bunu ki
mesela onun sana beni bırakma demesi "seni sevdiğim için ayırlmak istiyorum. sevmeseydim kalırdım yanında." anlamına geliyor da olabilir. yani aslında seni sevmiyor ama sana alıştığı için kafası karışık ve bırakmayı da çok istemiyor.olabilir.
baran101010
başka bir sorun var ama ben çözemedim ailesinden çok benim yanımda olmayı seviyo zaten bu kızda diğerleri gibi değil benim açımdan başka bir kız olsa dedğiniz gibi
başka bir sorun var falan geçecen onları herşey kızda biter arkadaşım.saf olma.
kız seni istediği sürece sorun olmaz hiçbirşey.
ayrıca
aşkı mantıkla bağdaştırdığın sürece hata yaparsın. ne zamandır insanlar karşılarındakini "o beni seviyor" diye seviyor ya da ona aşık oluyor? var mı böyle bişey? YOK. onun için fazla üstüne gitme rahat bırak. ilgisiz ol demiyorum ama birazda o seni merak etsin yani olay bu fazlada söze gerek yok akışa bırak. hiçbir duyguyu abartma.. kendine verdiğin değer kadar değer ver.. giderse niye gittin deme.. dönerse niye döndün deme.. neyse işte ya ne demişler yolcudur abbas bağlasan durmaz. çok düşünme. seni seven mutlaka seni bir gün bulur..son olarak niye bu kadar uzun yazdığımı da ekliyeyim de tam olsun. lafım konuyu açan arkadaşa değil ama bazen, yeni yetme delikanlıları geçtik, kendi yaşıtlarımda bile görüyorum ve canım sıkılıyor "altı üstü bir kız için" nasıl da boş yere kendilerini heder ettiklerini.

Reborn91
26-01-2009, 01:39   |  #20  
Reborn91 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
3,307 mesaj
viking20
kacarsan kovalar,kovalarsan kacar derler,tabii herzaman her koşulda doğrumudur ?tartisilir.Kacayım nasıl olsa kovalar derken birde bakmışsın ki başkası malı götürmüş.
Kaçan kovalanır,

doğrumu ? doğru !

Kızlar kendilerine ilgi gösteren erkeklerden hoşlanırlar,

doğrumu ? doğru!

Buradan çıkacak sonuç, kızları hiçbir zaman anlayamazsın.

Kız senden soğumaya başlamış olabilir, ailesel sorunlar nedeniyle baskı altında kalmış, bu soruna da senin de dahil olarak senin zarar görmeni engellemek istemiş olabilir( sonuncu olay benim başıma geldi biliyorum)

viking20
26-01-2009, 09:24   |  #21  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

öyle ,anlaşılması zor iki şey:
Windows\kızlar.
he he.
(ikisinin de ne zaman,nerde,ne yapacağını kestiremezsin)

Son Düzenleme: viking20 ~ 26 Ocak 2009 09:29
OnnuuR
26-01-2009, 09:36   |  #22  
OnnuuR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,675 mesaj

[alıntı="Razorback" (çünkü kendi de tam bilmiyor. ya akıllı bir kız değildir bilmiyordur yada kız çok akıllı ne istediğini çok iyi biliyor fakat sen akılsız olabilirsin)

BeğendimBeğendim

Razorback
26-01-2009, 11:10   |  #23  
Yıllanmış Üye
712 mesaj
viking20
kacarsan kovalar,kovalarsan kacar derler,tabii herzaman her koşulda doğrumudur ?tartışılir.Kacayım nasıl olsa o beni kovalayacak,derken birde bakmışsın ki başkası malı  götürmüş.
bir bakıma doğru. başkası malı götürebilir. kovalayanın kaçırma garantisi her zaman olmakla birlikte, kaçanın kovalanma garantisi her zaman yoktur. boş bırakırsan o andan faydalanıp boşluğu dolduran biri çıkar.. insanı hayattan soğutan gerçekler bunlar ama yapacak "hiç birşey yok". ancak zaman geçtikçe belli bir olgunluktan sonra belli bir deneyim ve birikimden sonra, enerjiyi daha anlamlı yerlere yönlendirme ile vaz geçilir.. sonuç, kararlı ve dengeli beraberlikler mutlu evlilikler..

Razorback
26-01-2009, 11:14   |  #24  
Yıllanmış Üye
712 mesaj
OnnuuR
Razorback" (çünkü kendi de tam bilmiyor. ya akıllı bir kız değildir bilmiyordur yada kız çok akıllı ne istediğini çok iyi biliyor fakat sen akılsız olabilirsin)
BeğendimBeğendim
ben onu kötü anlamda söylemedim yalnız. ben çok açık konuşmasını seven bir insanım dolambaçlı yönlerden konuşmayı sevmiyorum o bakımdan durumu daha iyi izah edebilecek şekilde söyledim içimden geldiği gibi. benim huyum bu. kimse kusura bakmasın yani.. (yada isterse baksın!?) :)

bana normalde arkadaşlar gelir bu ince işler konusunda akıl danışmak için. genelde sevip sevilmeyenler oluyorlar bende gerçekleri dost acı söyler hesabı yüzlerine çarpıyorum laflarım serttir ağlayıp gidiyorlar. insan kendi neyse karşısındakinin de o kadar iyi olmasını beklememeli değil mi.(kız kendini tercih etmediği halde aslında o da beni seviyor biliyorum diyenler bile oluyor düşünün yani:) belki benle konuşmasalar aylarca kafaya takıp üzülecekler yaşam kaliteleri berbat olacak ama ben gazı bir veriyorum en fazla 2 gün ağlıyorlar iki gün sonra kendilerine gelmiş vazgeçmiş bir şekilde yollarına devam ediyorlar heheeh

umut101010
26-01-2009, 11:15   |  #25  
umut101010 avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,672 mesaj

arkadaşlar sorunu anladım sorun bende değil ailesindeymiş rozerback senin sevdiğin bir kız varsa gözlerinden neyi doğru söyleyip neyi söylemediğini zaten anlarsın yani söze gerek yok neyse arkadaşlar hepiniz sağolun