önemli

Razorback
26-01-2009, 12:51   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
712 mesaj

konuyu açarken kızın gözlerine bakmamışsın demekki.:) ayrıca gözlerine bak zaten anlarsın derler ama (tereciye tere satmak) tecrübe olmazsa biraz zor anlarsın, onun için sen beni boşver benim bir kız kapsama alanıma girsin yeterki anında ne olduğunu anlar notunu veririm oturuşundan kalkışına hareketlerinden konuşmasına herşeyi anlar neyi doğru söyleyip söylemediğini değil, neleri doğru söyler neleri söylemez onu bile anlarım arkadaşım. baba şaşmaz tecrübelerim sabittir;) neyse sorun çözüldü madem şansın bol olsun bu arada bende kendimi şahanın aşk doktoru tiplemesi gibi hissetmeye başladım hehee
-alo aşk doktoru?
-ebet buyrun ebet tapi buyrun...
-ben biriyle beraberim 47 yaşında kendisi.
-ebet tapi...
-ama hala anne sütü içiyor.
-...... ıvvvvvv çok ııvenç ıyyyvv... kapatın şu telefonu.

:D:D:D

Son Düzenleme: Razorback ~ 26 Ocak 2009 12:52
OnnuuR
27-01-2009, 00:15   |  #27  
OnnuuR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,675 mesaj
Razorback
ben onu kötü anlamda söylemedim yalnız. ben çok açık konuşmasını seven bir insanım dolambaçlı yönlerden konuşmayı sevmiyorum o bakımdan durumu daha iyi izah edebilecek şekilde söyledim içimden geldiği gibi. benim huyum bu. kimse kusura bakmasın yani.. (yada isterse baksın!?) :)
Evet bende bu tip insanları seviyorum açıksözlü...
Forumda da öylesin süpersin abiBeğendimBeğendim
-----------------------------------------------------------
Aşktan yana bi rahatsızlığım yok Allah'a şükür bende mutlu oda mutlu:P

Barış
23-03-2009, 20:03   |  #28  
Barış avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
1,971 mesaj

böle durumlar için her zaman odamdaki mini dolapda bira vodka bulunur  açarsın bi dene bide arkadan müzigi verirsin sagdan sola maşşallah...

Razorback
17-07-2009, 04:56   |  #29  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
712 mesaj
Alıntı: umut101010  
sorun öyle sizin sandığınız gibi sorun değil allaha şükür güçte var
konu eski ama şöyle bir denk geldim de bu "güç" kavramı ile ilgili birşey eklemek istiyorum alıntı yaptım ama aslında lafım arkadaşa değil bütün herkese malum tatil zamanları yaz aşkları falan dikkat edin güç var diyenler yada kendini güçlü erkek olarak hissedenler tam olarak emin olmak için (biraz cinsel terapi gibi olacak ama eğitim şart hesabı;) konuyu hortlataraktan bazı örnekler verecem iyi dinleyin bakim :)

erkekler güçleri bakımından (yani kıza gücü hissetirmesi bakımından) vajinal ve klitoral olmak üzere ikiye ayrılır

bütün erkekler kendine göre erkektir kimse yanlış anlamasın tabiki ama eğer özellikle "birden fazla erkekle çıkmış" bir kızla birlikteyseniz güçlü mü güçsüz mü hangi gruba giriyorsunuz anlamak için kızın size seslenişinden bunu anlayabilirsiniz

eğer size bebeğim aşkım bitanem tarzı kelimelerle hitab ediyorsa klitoral erkeksinizdir. bu cümleler kızın sizi nasıl gördüğünün veya bir bakıma şefkat gösterdiğinin ifadesidir.?  yani gücünüz "yüzeyseldir"

şayet hitap kelimeleri erkeğim, yiğidim tarzında ise işte o zaman vajinal yani "derinden" etkileyen erkeksinizdir. kız size bir kral gibi tapmaktadır. kızın gözünde en güçlü sizsinizdir

(yalnız bunlar dediğim gibi siz eğer "bir kız için ilkseniz" sevdiği sevildiğini bildiği biri olarak uygun koşullarda yaşadığınız ilişki ile yeterli (güçlü) bulunma ihtimaliniz çok yüksektir..  çünkü birinci olay sizin ilk olmanız ikincisi ise aşk ve sevgidir. yani buna göre coşkun kardeşimizin filmlerde "oynaşma yavrum, birazdan sen de zevk almaya başlayacaksın" lafı tamamen yanlış.:) yani kız sizi sevmedikten sonra ne kadar güçlü olursanız olun sevmedikten sonra önemi yoktur demek istiyorum ;)

Y.İ.Ğ.İ.D.O.
17-07-2009, 21:16   |  #30  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 14
3,152 mesaj

Başka birini bulmuştur boşver salla.

MBTGROUP
17-07-2009, 21:32   |  #31  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,727 mesaj

Y.İ.Ğ.İ.D.O.   ,      umut101010  24 ocaktan buyana sallamıştır heralde  :D