Önerebileceğiniz En Profosyonel Video Programı

videohobby
21-02-2009, 19:15   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Öncelikle Selam...Derdimi Daha İyi Anlatabilirsem Bana Daha İyi Yardımcı Olabileceğinizi Düşünüyorum...Kısacası Senelerdir Oynamadığım Oyun Kalmadı...Şimdi Değişik Birşey Denemek İstiyorum...İzlediğim Oyun Tanıtım Videoları ve COD Gibi Oyunlar için Hazırlanmış Videoları İzlemeye Başlıyınca Bu Video Yapım İşine Acayip Merak Sardım...6 Ay Gibi Boş Bir Zamanım Var...Şimdi Sizden 3 Tane Çok Profosyonel Program Önermenizi Rica Ediyorum...Birincisi Oyun İçerisinden Grafik Kalitesini Hiç Düşürmeden Video Alabileceğim Bir Video Alım Programı,İkincisi Bildiğim Kadarıyla Bu Videoların 5 Dakikası 10 GB Gibi Uçuk Bir Yer Kaplıyor...Bu Videnun Formatını Değiştirip Boyutunu Küçültebileceğim Bir Program...Son Olarak ve En Önemlisi Bu Aldığım Videolardan Mükelmel Bir Film Ortaya Çıkarmama Yarayacak Bir Program...Ben Aradığım Bu Programda Sınır Aramıyorum...Beni Yarı Yolda Bırakmayacak Bi Program Olsun...Şimdi Elimde Görüntü Almak İçin Fraps Var,Format Değiştirmek İçin VirtualDub Var...Buraya Kadar Sıkıntım Yok...Filmi Yapmak İçin Şuan En İyi Olarak Corel Video Studio Pro X2 yi keşfettim...Kısa Zamanda da Programıda İyi bir Şekilde Öğrendim...Ama Bu Program Bana Yeterli Değil...Önereceğiniz Programı Öğrenme Konusunda Zorluk Çekmem Vaktim Çok Ve Acayip Meraklıyım Bu İşe...Şuan Bu Konuda Çok Amatör Olmama Rağmen Yardımlarınızla Mükemmel Bir İş Çıkaracağıma Eminim...İlgilenenler İçin Şimdiden Teşekkürler...Son Olarak Sistemim Çok Uçuk Değil...Bu Konuda Yeter mi Yetmez mi Bilmiyorum...4 Gb Ram vs. Gibi Bi Sistemim Var...Tek Korkum Sistem :(

şafak89
21-02-2009, 21:08   |  #2  
şafak89 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
2,522 mesaj

sony vegası dene

Fattur
21-02-2009, 21:10   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

video çekimi için bunu kullan..

sihirbaz_
23-02-2009, 09:16   |  #4  
Yıllanmış Üye
298 mesaj

video düzenleme çalışmalarına sony vegas ile başla adobe premiere ile devam edersin.

Falyanos
23-02-2009, 09:56   |  #5  
Yıllanmış Üye
141 mesaj

Oyun içinden kaliteli video için Fraps 'ı öneririm. Sony Vegas 'ta düzenleme yapman için kaliteli bir program.

Metal_Milita
23-02-2009, 10:00   |  #6  
Metal_Milita avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,011 mesaj

Video işinde profesyonel program kullanmak istiyorsan Adobe After Effect yada Adobe Premier gibi programları öneririm başkasıda yalan zaten

videohobby
23-02-2009, 15:17   |  #7  
OP Taze Üye
4 mesaj

Önerileriniz için teşekkürler şu an video düzenleme işinden çok oyun içi video alma programıyla ilgileniyorum...Şunları not geçiyim Play Claw çok kötü bir program...İnsanı sinir etmekten başka bir şeye yaramıyor...Şimdi Game Cam ve Comtasio Studio yu deniyeceğim...Seversemde Gama Cam ı lisanslı alıcam 29 Dolar...