Online alışveriş sitelerinin mobil uygulamaları

deniztekinogullari
12-03-2015, 16:21   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

merhaba arkadaşlar,

online alışveriş sitelerinin (n11, hepsiburada, markafoni, limango, trendyol) gibi sitelerin mobil uygulamalarını kullananız var mı?

arayüzleri rahat mı? ne gibi sorunlarla karşılaşıyorsunuz?

Deniz Altunel
15-06-2022, 14:03   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

merhaba,

benim telefonumda n11, çiçeksepeti, hepsiburada ve trendyol var alışveriş uygulaması olarak.

n11'i biraz karmaşık buluyorum ve görselleri çok küçük geliyor. ısınamadım ona.

çiçeksepeti'nin çiçek ve hediye bölümüne ek olarak extra milyonlarca ürün gibi bir yeni buton eklediğini fark ettim. iki taraf arasında kolayca geçiş yapabiliyorsunuz ve app içi diğerlerine nazaran çok daha ferah ve anlaşılır geliyor bana. çiçeksepeti uygulamasını uygulama içinde gezme kolaylığı ve kalite açısından tercih ediyorum.

https://play.google.com/store/ap ... ksepeti.ciceksepeti

hepsiburada ve trendyol birbirine yakın geliyor bana. hareketli görselleri kafamı karıştırıyor. zaten hb benim için elektronikten ibaret. kategorilerim kısmında çok fazla görsel olması da bana yorucu geliyor.

applerin daha sakin ve karman çorman olmamasını tercih ediyorum, sadelikten yanayım kısaca. çiçeksepeti uygulamasını tercih ediyorum bu sebeple. üst kısmında da instagramdaki story kısmı gibi ilgi çekici alanları olması da hoşuma gidiyor markalar arası ya da fırsat ürünleri arasında