Online Depo ve Stok Takip Programı

mhmtant
02-08-2017, 17:03   |  #1  
mhmtant avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
18 mesaj

Online Depo ve Stok takip Programı ile depo ve stoklarınız internet olan heryerde elinizin altında. Stok takip programını ücretsiz olarak www.depostokprogrami.net adresinden inceleyebilirsiniz. 
Kolay Arayüzü ile Depo Stok durumu ve Stok giriş-çıkışlarının takibini basitçe yapın.

web sitesi : www.depostokprogrami.net

KULLANMAYA HEMEN BAŞLA
EBS ONLİNE DEPO STOK TAKİP PROGRAMI bulut tabanlı olduğu için kurulum gerektirmeden hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

TASARRUF                                             
Herhangi bir bilgisayara kurulum yapılmadan istediğiniz yerden stok takip programını kullanabildiğiniz için ek donanım maliyeti çıkarmaz.
Böylece yatırımın maliyetinizi minumuma indirir.

BASİT STOK TAKİP PROGRAMI
Sade arayüzü sayesinde kolaylıkla stok takip programını kullanabilirsiniz.

İNTERNET BAĞLANTISI OLAN HERYERDEN ERİŞİN   
Program web tabanlıdır. Bundan dolayı internet olan her yerden programa erişebilirsiniz. 

BARKOD-ETİKET YAZDIRMA
Programla 37 farklı barkod ve etiket tasarımı çıktısı alabilirsiniz.

ANLIK STOK MİKTARI İZLEME                                            
Stoklarınızı tanımladıktan sonra anlık olarak durumunu görebilirsiniz.

ANLIK DEPO DURUMUNU GÖREBİLME
Kullanıcıların hareketleri sonucu oluşan depo durumunu anlık görebilme.

STOK GEÇMİŞİNİ GÖREBİLME
İstenilen stoğun tüm geçmiş hareketlerini sorgulayabilme.

SERİ/LOT NO TAKİBİ                                            
Giren ve çıkan stoklarınıza ait tek tek seri no takibi yapabilirsiniz.

BARKODLU GİRİŞ-ÇIKIŞ
Stok takip programı ile Barkodlu ürün giriş ve çıkışını yapabilirsiniz

Son Düzenleme: mhmtant ~ 24 Temmuz 2019 06:06 Neden:
Nazım Kanmaz
22-08-2017, 10:41   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Bu gibi programlar hayatı gerçekten kolaylaştırıyor. Özellikle iş yaşantısında sizi bir adım öne taşıyor. Herşeyden önce zaman kaybetmiyorsunuz ve her şeyi bilgisayardan halledebiliyorsunuz. Bu durum da size hem zaman hem de para kazandırıyor. Kendi işini kurmak isteyen girişimci arkadaşlar hem maliyetten hem de zamandan tasarruf etmek için kesinlikle bu tarz programları kullanmalarını tavsiye ederim. Eğer işiniz büyükse ve ekip halinde çalışıyorsanız da piyasada bulunan iş takip programlarından birini kullanabilirsiniz. Bu sayede çalışanlarınızın da kontrolünü bilgisayar başından ekstra mesai harcamadan yapabilirsiniz. Time doctor programını denemenizi tavsiye ederim.

Emin26
30-01-2019, 17:17   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
19 mesaj

Merhabalar ismim Melek,

Hatay' da bir Kitap Evinde çalışıyorum. İş akışımızı kolaylaştırmak ve barkodlu sistemi oturtabilmek adına program arayışına girdik. Piyasada bunu içeren çok fazla program yok o yüzden epey zamanımı aldı program araştırması ve fiyat analizi yapmak. Derken Bursadaki bir arkadaşım da bu sektör üzerine çalışıyor. Bir program önerdiler bize. Evobulut. Program içerisinde bizim için en önemli kısımlardan biri olan barkodlu sistem yer alıyor. Ayrıca da faturalandırma süreçlerinden tutun da müşteri yönetimine kadar tüm modüller var. İnceleme şansı buldum 14 günlük demo süreciyle birlikte. Stokların girişini, faturalandırma işlemlerini destek ekibinin yardımıyla hallettik. Diğer programdan veri aktarımını da gerçekleştirdiler programa geçiş yapınca da. Yaklaşık 1 yıldır bu programı kullanıyoruz. Oldukça memnunuz. Bu tarz iş akışı olan ve program arayışında olanlara öneriyorum Evobulut u. İncelemek isteyenlere link aşağı bırakıyorum.

Demo Başvurusu