Onyo Nanopad+ 7" Sd Kart ve USB Sorunu

mafeay
20-05-2012, 13:54   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
19 mesaj

Merhaba arkadaşlar. Benim bir Tablet PC'm var. Onyo Nanopad+ (Android 2.3). Bu tablete daha dün bir sd kart taktım ve çalıştı. İçine müzik felan atabiliyordum, dosyalarımı saklayabiliyordum. USB bağlantımda da bir sorun yoktu ve gayet başarılı bir şekilde bilgisayar ile veri aktarımı yapabiliyordum. Akşam bir uygulama indirmek istedim ve uygulamanın Android 3.0 ve üstünde çalıştığı yazıyordu. Uygulama da bana çok lazımdı, okulda felan kullanacaktım. Neyse OnyoElectronics .com (resmi site) sitesinde Onyo Nanopad+ için Android 4.0 (ICS) güncellemesini gördüm ve indirdim. Tabletimi USB kablosu ile PC'ye bağladım ve Tabletten USB depolama birimini aç butonuna bastım. Yükleniyor resmi geldi her zamanki gibi ama bu sefer hiçbir şey olmadı yani yükleniyor resminden başka bir şey yok ekranda. Bilgisayarda sadece Tablet'e takılı olan SD kartı görüyor. Tablet'i görmüyor. Bende Tablet PC'ye bağlanmadan direk Android 4.0 yükseltmeuygulamasını bilgisayar üzerinden çalıştırdım ve bu sefer de sd kartın içindeki tüm bilgilerim gitti. Mecburen biçimlendirme yaptım. Biçimlendirme yaptıktan sonra Tablet'e taktım SD kartımı ama bu sefer de sd kartımı görmedi. Tam olarak üst taraftaki bildirim alanında SD kart simgesi görünüyor ama işlem yapamıyorum. Dedim herhalde bu sd karttan kaynaklanıyor. Ve başka bir SD kart taktım. Fakat sonuç yine aynı simge var işlem yok :S. Arkadaşlar bana bir yardımcı olabilirmisiniz ?