Opera'nın yüzü gülüyor!

CHIP Online
13-04-2010, 16:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Opera, uzun zamandır bu anı bekliyordu: İşte Opera'yı sevindiren sevindiren büyük başarısı...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/opera-nin-yuzu-guluyor_19425.html

Resimlerle: 1991'den 2009'a tüm internet tarayıcılar

Opera internet tarayıcı 100 milyonuncu kullanıcıya erişmenin mutluluğunu yaşıyor.

Windows internet tarayıcı seçim ekranıyla indirmelerin arttığını açıklayan, sonra yeterince artmayınca bir kez daha itiraz eden Opera, aslında masaüstü bilgisayarlardan çok cep telefonlarında yaygınlaştı.

Opera internet tarayıcı kullanıcılarının yarısı cep telefonlarında tercih ediyor. Yıllık yüzde 30 artışı kutlayan yazılım firması uzun yıllardır beklediği çıkışı yakalamış gibi görünüyor. Bunda Nintendo Wii ile olan anlaşmanın da biraz payı var.

Opera'nın CEO'su Lars Boilesen "Opera'nın rekor büyümesi doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Kullanıcıların büyümesi, bizim de onlarla büyümemiz gerekiyor."

Tüm konu: Opera'nın yüzü gülüyor!

İzleyin: Opera Unite

Resimlerle: 1991'den 2009'a tüm internet tarayıcılar

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Opera internet tarayıcı daha yaygınlaşır mı?

Kapalı Hesap (53751)
13-04-2010, 16:50   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
3,036 mesaj

Konu başlığını okuyunca artık iPhone üzerinde de yer almalarına seviniyorlar sandım.
Her neyse artık Apple'ı bile alt edip App Store'a kabul edildilerse yaygınlaşırlar herhalde:P

berkojan
13-04-2010, 16:52   |  #3  
Yıllanmış Üye
131 mesaj

bence yaygınlasır çünkü çok iyi bir internet tarayıcısı bende opera kullanıcıyım bütün tarayıcıları kullandım opera gibisini görmedim

AtoX
13-04-2010, 18:33   |  #4  
AtoX avatarı
Yıllanmış Üye
517 mesaj
Alıntı: Coşkun OLCA  
Konu başlığını okuyunca artık iPhone üzerinde de yer almalarına seviniyorlar sandım.
Her neyse artık Apple'ı bile alt edip App Store'a kabul edildilerse yaygınlaşırlar herhalde:
Kabul edildi.