OPHCRACK

ECHELON_
02-08-2009, 22:29   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,644 mesaj

Ophcrack programı hakkında ne düşünüyorsunuz gerçekten işe yarıyor mu yani xp ve vısta da lıve cd le kullanıcı adı ve şifrelerini deşifre edebiliyor mu indiirmemi tavsiye edrmisiniz daha iyi bir program var mı

teşekkürler

Kapalı Hesap (101323)
02-08-2009, 22:37   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
3,337 mesaj

kırmak istediğin şifre syskey ise syskey bazort kullan  kullanıcı şifresiyse bilmiyorum

PcMaKeR
02-08-2009, 22:38   |  #3  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

https://www.chip.com.tr/sss/soru_17.html

ECHELON_
02-08-2009, 22:39   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
1,644 mesaj
Alıntı: liberty city  
kırmak istediğin şifre syskey ise syskey bazort kullan  kullanıcı şifresiyse
kırmak istediğim şifre aslında unutulan xp ve vista kullanıcı adı ve parolalrı yardımcı olmak mahiyetinde tabi syskey değil

Son Düzenleme: ECHELON_ ~ 02 Ağustos 2009 22:41
ECHELON_
02-08-2009, 23:20   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
1,644 mesaj
bu programın bu kadar tehlikeli ve ilegal olduğuynu bilmiyordum pc netin bu ayki sayısında vardı bu programla ilgili bir makale o yüzden kullanan varsa görüşünü almak istedim ancak amacaımıda yukarıda belirtmiş bulunmaktayım birileri atom bomabası yapar diye uranyum zenginleştirme  çalışmalarını ve nüklleer çalışmaları yasaklamak pek doğru bir yaklaşım olmaz sanırım

yinede kuralları hatırlattığın için teşekkürler

PcMaKeR
02-08-2009, 23:29   |  #6  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
8,935 mesaj

sorduğun soruda deşifre geçiyor.

sen şöyle sormuş olsaydın:"şifremi unuttum geri alabilir miyim bu program ile?"
bizde "bir dene bakalım hiç denemedik yada deneyen arkadaşlar vardır"  derdik.

ona bakarsan wifi kırmayıda verdiydi pcnet mi chip mi birinden biri. tam hatırlamıyorm kimseye suç atmayalım.

yukarda söylediğin uranyum zenginleştirme zaten iş karıştırıyor örnek: İran, K.Kore.

Son Düzenleme: PcMaKeR ~ 02 Ağustos 2009 23:29
ECHELON_
03-08-2009, 01:13   |  #7  
OP Yıllanmış Üye
1,644 mesaj
Alıntı: PcMaKeR  
sorduğun soruda deşifre geçiyor.

sen şöyle sormuş olsaydın:"şifremi unuttum geri alabilir miyim bu program ile?"
bizde "bir dene bakalım hiç denemedik yada deneyen arkadaşlar vardır"  derdik.

ona bakarsan wifi kırmayıda verdiydi pcnet mi chip mi birinden biri. tam hatırlamıyorm kimseye suç atmayalım.

yukarda söylediğin uranyum zenginleştirme zaten iş karıştırıyor örnek: İran, K.Kore.

deşifre etmekle gerçek amacımı anlatmış olmaktan yani şifresini ubutan birinin ya da kendi pc min şifresini deşifre etmekten bahsederek en azından yalan söylememiş ve açıkca amacaımı ortaya koymuşum "arkadaşlar şifremi unuttum bana bu şifreyi kıracak bir program önerebilir misiniz" diyip esas amacımı -ki belki başka biri olarak amacım kötü ise- gizleyip ylan söylemek yine chıp forum kurallarına aykırı olmazmıydı zati konu çok zararlı olsa kapatılır dı muhakkak....

PcMaKeR
03-08-2009, 01:21   |  #8  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
8,935 mesaj

güzel bir çelişki. Biz bunu orta dereceye çekelim. yoksa bir iyi bir kötü den dengelenecek.