Orjinal Windows 7 Güncellenmiyor Yardım Edin......

TeknoEA
15-01-2013, 08:32   |  #1  
TeknoEA avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
30 mesaj

Günaydın Sayın arkadaşlar bir-iki maruzatım olacaktı yardımcu olursanız çok sevineceğim Allah Razı Olsun...
arkadaşlar işletim sistemim olan
Windows 7 Servis Pack 1
6.1.7601 versiyonu bilgisayarı aldığımdan beri güncelleme yaptı sonra bir noktadan sonra 76 tane güncellemeniz var diyor Kapatıyorum yüklüyor diyor bilgisayar tekrar başlıyor yüklemeler yapılandırılamadı değişiklikler geri alnıyor.... diyor yüklemiyor

ben format atarken arkadaşlar /C: de bir alan var WİN 7 diye içinde boot dosyaları var acaba orayı formatlamadığım içinmi
bir noktadan sonra güncelleme yapmıyor yani ben formatı atiyorum pc ye yüklendiğinde sistem otomatikman aktivasyon ediyor
acaba 0 dan yükleyip kasa üzerindeki serial numarasını tekrarmı giremem gerekiyor...

nolur yardımcı olun sağolun..

murat5038
15-01-2013, 12:28   |  #2  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj

Güncelleme sorunu boot dosyasında bir etkisi yokdur windowesun açılmasına etkendir.Ancak Sen Formatı C: hariç başka bir bölüme attı isen ora ile alakan yok zaten eğer c: ye format attım dersen format atmayı bilmiyorsun yazdığına göre Format atılır ise c: ye komple c: silinir.Güncelleme sorunları için Hangi hatayı veriyor veya hangi güncelmeme başarısız onu windows update ile önceki yüklenmişi ve yüklenmemiş başarısız güncellemeleri görebilirisniz.

Kapalı Hesap (190488)
15-01-2013, 14:32   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 12
308 mesaj

sorunun çözümü ayrıntılı olarak burada...

http://7.enpedi.com/2011/08/wind ... irme-gecmisini.html