Örümceğin altınları Turkcell'e!

CHIP Online
24-06-2012, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Bu yıl onuncusu düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri'nin büyük ödülünü Turkcell aldı İşte detaylar

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/oru ... rkcell-e_34412.html

Turkcell'in web sitesi turkcell.com.tr, en iyi web sitelerinin seçildiği Altın Örümcek Web Ödülleri'nde iki ödül birden aldı. Turkcell, telekomünikasyon alanında hizmet veren kurumlar arasında birinci olurken tüm kategoriler içinde de "En İyi Web Sitesi" seçildi.


10 senedir Doruk.Net tarafından gerçekleştirilen bağımsız web ödülleri organizasyonu Altın Örümcek'te bu sene 34 kategoride ödüller dağıtıldı. 4 bin 800 sitenin değerlendirmeye alındığı Altın Örümcek Ödülleri'nde 5 değerlendirme kriterinde 3 aşamalı eleme süreci gerçekleştirildi. Facebook üstünde kurulan grupta 51 bin kişi 120 binin üstünde oy verdi. Bunun yanında web konusunda uzman 47 jüri üyesi oylamaya son halini verdi. Turkcell telekomünikasyon alanında sadece nihai oylamanın değil halk jürisinin de oylarının çoğunluğunu almayı başardı.


Altın Örümcek Web Ödülleri'nde alınan birinciliğin kendilerini, geleceğe dönük yapacakları inovasyonlar için daha çok cesaretlendirdiğini söyleyen Turkcell Bilgi ve İletişim Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı İlker Kuruöz sözlerini şöyle sürdürdü: "Turkcell olarak iletişim ve teknolojinin her alanında müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda geçtiğimiz sene Turkcell'in halka en yakın yüzlerinden biri olan turkcell.com.tr'yi yeniledik. Çalışmamızın Türkiye'nin en önemli ödülüyle taçlandırılması bize mutluluk veriyor. Emeği geçen herkese ve bizi Türkiye'nin en iyi tasarımlı, en iyi içerikli, en işlevsel ve en yüksek kullanılabilirliğe sahip sitesi seçtiği için uzmanlara ve Türk halkına teşekkür ediyoruz."

Tüm Konu: Örümceğin altınları Turkcell'e!

Kaynak: www.chip.com.tr