Örümcek Adam Zorlu Görev

batmanoyunlari
23-02-2014, 23:07   |  #1  
batmanoyunlari avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
18 mesaj

Sinema sektörüne damgasını vuran Spider Man ilk defa yayın hayatına 1962 yılında Marvel Comics tarafından çizilen hayali bir kahramandır. Daha sonra çeşitli çizgi roman dergi ve romanlarda basımı yapılan örümcek adam giderek yaygınlaşarak geniş bir kitleye ulaşmıştır. Örümcek Adam Zorlu Görev oyununa başlamadan önce örümcek adam karakterini birazcık tanımaya ne dersiniz. Örümcek Adam karakterini canlandıran Ben Parker hayatını fotoğrafçılığa adamış birisidir. Güzel fotoğraflar ve ilginç haberler toplayarak haber şirketlerine bunları satarak para kazanmaktadır. Ben Parker kız arkadaşı ile gittiği bilim fuarında örümcek çeşitlerini gözlemlemek ve fotoğrafını çekmek için gitmiştir. Kız arkadaşı ile fuarı gezen Ben Parker örümcek fanuslarının fotoğraflarını çekerken birden bir fanus dikkatini çeker ve o fanusa doğru yönelir. Bu fanus içerisinde olması gereken örümcekler fanustan çıkarak serbest bir halde insanlar arasında dolaşmaktadır. Durumu gören Ben Parker birden ürperir ve bu haberi kız arkadaşına iletmek üzere yanına gittiğinde elinde bir acı hisseder. Eline baktığında fanustan kaçan örümceklerden birisinin elinin üzerinde dolaştığını görür. Ben Parker ve kız arkadaşı hemen oradan uzaklaşır ve evlerine dönerler. Ben Parker elindeki bu yarayı kimseye göstermez ve odasına çekilir. Örümceğin zehri Ben Parker üzerinde bir takım özel yetenekler olarak ortaya çıkar. Ben Parker bu duruma çok sevinir ve hemen evden ayrılarak özelliğini denemek için binalara örümcek gibi tırmanmayı dener ve bunu başarır. Heyecanla eve döner ve kendisini insanların tanımaması için bir kostüm tasarlar. Bu kostümü giyerek binalara tırmanmaya başlar. Örümcek Adam Zorlu Görev oyunu hakkında daha detaylı bilgileri edinip örümcek adamın en güzel oyunlarını oynamak için batman oyunu sitesini ziyaret edebilirsiniz.