otomatik güncellemeler

HPQ-User
28-12-2008, 21:28   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

sulo sormuş:
otomatik güncelleştirmeler açık olduğu halde yapmıyor,M.Updata sayfasına gireceği zaman ''araçlar,internet seceneği,güvenlik,özel düzey,çeşitlere kadar kaydırın altındaki kullanıcı verilerini aktifleştirin'' çümlesi geliyor yapıyorum fakat otomatik güncelleştirme yine olmuyor,ayrıca Pc'de yönetici olarak gözüküyorum,lisanslı yazılımım var,Pc de virüs kaydı da bulunmuyor.bu konuda yardımcı olursanız,şimdiden tşk ederim.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
Microsoft Windows XP Prf. Versiyon 2002     Servis pack 3

Intel(R) Pentium(R)4CPU 2.66GHz
2.67 GHz  256MB RAM

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; MS Internet Explorer; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)

metallcii
29-12-2008, 03:03   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
144 mesaj

manuel olarak indir sende.otomatik indirmek zorunda degilsinki.
googleden yaz . resmi sitesinden falan bi yerden bul indir.

Mustafa Deniz
29-12-2008, 11:27   |  #3  
Mustafa Deniz avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
752 mesaj

Buradan hataları bi incele derim http://www.update.microsoft.com/ ... /default.aspx?ln=tr

trinity
29-12-2008, 13:24   |  #4  
Yıllanmış Üye
2,103 mesaj

bilgisayarımı sağ tıkla özellikler de otomatik güncelleştirmeleri her gün otamatik yap

mysulo20
31-12-2008, 23:07   |  #5  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

pc otomatik güncellemeleri denetlemiyor.Update sitesine otomatik bağlandığım zaman şu iletiyle karşılaşıyorum''[Hata numarası: 0x800A0046]
  Lütfen Internet Explorer güvenlik ayarlarınızı değiştirin
Bu web sitesiyle ilgili ayarlarınızdaki değişiklikleri kaydetmek için, Internet Explorer'da kullanıcı verilerini etkinleştirmeniz gerekir. Aşağıdaki adımları tamamlayın ve değişikliklerinizi kaydetmeyi yeniden denemek için sol tarafta Ayarları değiştir'i tıklatın.
Internet Explorer'da, Araçlar menüsünde Internet Seçenekleri'ni tıklatın.
Güvenlik sekmesini tıklatın, Internet güvenlik bölgesi simgesini tıklatın ve sonra Özel Düzey'i tıklatın.
Ayarlar iletişim kutusunda Çeşitli bölümüne kadar kutuyu kaydırın.
Kalıcı kullanıcı verileri altında Etkinleştir'i seçin.
Tamam'ı tıklatın ve güvenlik uyarısı iletişim kutusu göründüğünde Evet'i tıklatın
'' şeklindeki uyarıyı pc yapıyorum.yine siteye girdiğim zaman bu uyarıyı tekrar veriyor.sorunum pc yaptığım işlemi neden kabul etmiyor.şimdiden teşekkürler.ayrıca tüm görevli arkadaşların ve siteye üye arkadaşların Yeni yılı kutlu olsun.

trinity
31-12-2008, 23:33   |  #6  
Yıllanmış Üye
2,103 mesaj

Internet Explorer'da, Araçlar menüsünde Internet Seçenekleri'ni tıklatın.
Güvenlik sekmesini tıklatın, Internet güvenlik bölgesi simgesini tıklatın ve sonra Özel Düzey'i tıklatın.
Ayarlar iletişim kutusunda Çeşitli bölümüne kadar kutuyu kaydırın.
Kalıcı kullanıcı verileri altında Etkinleştir'i seçin.
Tamam'ı tıklatın ve güvenlik uyarısı iletişim kutusu göründüğünde Evet'i tıklatın.
olmazsa bi de şu siteyi incelemeni öneririm: