Ottomatik indirme

İsmail065
06-07-2017, 10:48   |  #1  
İsmail065 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
0 mesaj

Herkese merhaba arkadaşlar..

Ben sizlere bir soru sormak istiyorum, umuyorum'ki, bu sorunun cevabını bilen bu forum içerisin'de vardır.

Ben bu sorunu ilk yaşadığım zamanlar'da, windows 7 işletim sistemini kullanıyordum, bu sorundan artık bezince format atmak ile çare buldum, sonra bilgisayarı windows 10 yaptım... G-Mail hesabıma girmeden önce sorun yoktu ama, G-Mail hesabıma girdikten sonra sorun tekrardan oluştu, sorunum ise şudur;

-

Mesela ben A adlı bir siteye girdim diyelim, bu A adlı sitenin herhangi bir yerine tıkladığım zaman otomatik olarak google chrome, o sayfanın htm'sini indiriyor... 

Rsimli gösterim: 

Mesela işte bi bildirim geldi facebook'dan diyelim, tıkladım o bildirime gidicem diyelim ama o sayfanın htm'sini indiriyor. Sekmeye gitmesi yerine... 

Bu sorunu nasıl çözerim yardım edermisiniz lütfen

Ek;

Ayrıca bozuk türkçem için özür dilerim

Son Düzenleme: İsmail065 ~ 06 Temmuz 2017 10:50 Neden:
White-Fox
06-07-2017, 14:26   |  #2  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

1-Chrome üstüne kurulu eklentilere bir göz atın.

2-Virüs ihtimaline karşı tam bir sistem taraması yapın.

3-Başka bir browser kullanmayı deneyin (chrome dışında) bakalım aynı sorunu yaşayacak mısınız?ona göre geri dönüş yapın düşünelim.Kolay gelsin.

İsmail065
06-07-2017, 20:38   |  #3  
OP Taze Üye
0 mesaj

İlk önce yanıtın için teşekkür ederim sağolasın. 

İOBit, Kaskperry, AVG ile 3 defa virus taraması yaptım ama bu 3 virus programında 3 defa virus taraması yaptım sonuç bilgisayar temiz çıktı.

Google Chrome'nin virus temizleyici ile temizledim ordan da bir şey çıkmadı AdwCleaner ile bile yaptım.

Sorun başka tarayıcılardada oluyor oranında otomatik olarak htm sayfası iniyor.  Mesela giriş yap dedim sayfanın değişmesi yere htm şeysi iniyor.

berat0795
18-07-2017, 12:10   |  #4  
Taze Üye
2 mesaj

ben o sorunu hala çözemedim :(