oturum hesapları!!!

HPQ-User
01-02-2009, 19:44   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

secfur sormuş:
chip ailesine  merhaba:

bilgisayarımda 2 tane kullanıcı hesabı oluşturdum.bundaki amacım bir online oyunu iki karakterle oynamaktı.bunu yaptım bu olayla 2 hafta iki oyuncu ile oynaya bildim.fakat bir süre sonra kullanıcı değiştirirken oyunun penceresi siyah bir şekilde gelmeye başladı.oyunu diğer özellikleri çalışıyor fakat görüntüsü siyah bir pencere olarak geliyor.seslerinde bir sorun yok.oturumun birini kapatsam dahi olmuyor oyuna tekrar başlamam gerekiyor.asıl mesele bunu 2 hafta kullanıp sonraki günlerde kullanamam.birde çift oturumu aynı anda görebileceğim bir yazılım varmı?
xp de hiç bir değişiklik yapmadım herhangi bir program kurmadım ama oyunu çift karakterle oynayamaz oldum.hatta format attıktan sonra norton goust ile yedeklemiştim böyle bir sorundan sonra herhangi bir virüs  vb risklere karşı yedeği geri yükledim sonuç yine aynı virüs programı ile tarattım bir sorun bulamadım.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
amd 5600+
kingston 800Mhz 2*2 toplam 4 gb
xpertvision super 1 gb 128 bit
asus m2n plus anakart
320 sata hdd
300watt güç kaynağı

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727; InfoPath.2)

ilginch
01-02-2009, 19:46   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,635 mesaj

işlemciye güç bindiği için bilg. kilitleniyor olabilir.
ayrıca bahsettiğin gibi bir pro sanıyorum yok

secfur
01-02-2009, 19:50   |  #3  
secfur avatarı
Yıllanmış Üye
375 mesaj
urkatat
işlemciye güç bindiği için bilg. kilitleniyor olabilir.
ayrıca bahsettiğin gibi bir pro sanıyorum
işlemci sorunu olsa 2 hafta kullanamazdım ilgine teşekkür ederim ayrıca oyun online olduğu için modem markasını unutmuşum      

modem: combomax (ttnetin  verdiklerinden)

_cypher_
01-02-2009, 20:03   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,389 mesaj

hangi oyun oyun adı werirsen 2 tane aynı anda acmak için crackler war onlardan bulabilirim sanırım oyunun goruntu ozelliklerini değiştirdin yada ekran kartını guncelledin

secfur
02-02-2009, 18:36   |  #5  
secfur avatarı
Yıllanmış Üye
375 mesaj
_cypher_
hangi oyun oyun adı werirsen 2 tane aynı anda acmak için crackler war onlardan bulabilirim sanırım oyunun goruntu ozelliklerini değiştirdin yada ekran kartını
hiçbir değişiklik yapmadım.herhangi bir program da kurmadım
bir güncellemede yapmadım
oyunun adıda knight online

inşaallah çözümü vardır ilgine teşekkür ederim