outlook arşivim silindi nasıl geri alabilirim??

myangellife
12-03-2010, 12:38   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

merhaba arkadaslar,
bana acil cevap verebilirmisiniz? şirketteyim ve outlook arşivini c den sildim şimdi outlookumdaki bütün emailler kişi listem hepsi gitmiş ben böyle olcanı sanmamıştım bide sıldıklerımı geri donusum kutusundanda sıldım. onları gerı getırme sansımız varmı cok kotu oldu emaıllere acil ulasmam lazım bir suru onemli emailler vardı içlerinde ne olur yardımcı olun...

Süleyman.
12-03-2010, 13:21   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

C:\Users\Kullanıcı Adı\AppData\Local\Microsoft\Outlook\backup.pst

Bilgisayarınızda yukarıdaki yola bakın. "Outlook" belli aralıklarla otomatik yedekleme yapar. Eğer "backup.pst" dosyası oradaysa, geri yükleyebilirsiniz ama tam güncel olmayabilir.

myangellife
12-03-2010, 19:36   |  #3  
OP Taze Üye
4 mesaj

ya işte işin ilginç tarafı ben o dosyaları ordan sildim oraya gırdımde 1 yıllık emailllerim var ve işyerıne ait hepsı gerı alabılmemın hıcbır yolu yokmu acaba :S o emaillere çok ıhtıyacım var

Süleyman.
12-03-2010, 19:41   |  #4  
Yıllanmış Üye
16,587 mesaj

Veri kurtarma yazılımlarını deneyin ve o "backup" dosyasını arayın. "Recuva", "Recover My Files" gibi yazılımları deneyebilirsiniz. C disk bölümüne yeni veri yazmayın, kurtarma yazılımlarını da D disk bölümünde bir yere kurun, "Program Files" içine değil.

myangellife
13-03-2010, 09:58   |  #5  
OP Taze Üye
4 mesaj

günaydın öncelikle
dediğinizi yaptım handy recovery 4.0 programla silinen dosyaları d sürücüsüne kaydettim fakat uzantısı dsk outlook bu uzantıyı kabul etmıyor bu sefer şimdi ne yapmam gerekiyor peki yardımcı olabilirmisiniz?

Süleyman.
13-03-2010, 12:46   |  #6  
Yıllanmış Üye
16,587 mesaj

Eğer "Outlook" yedek dosyanız olduğundan eminseniz, uzantısını .pst olarak değiştirin. Sonra da "Outlook"un "Al ve Ver" seçeneği ile dosya içeriğini "Outlook"a yükleyin.