Outlook.com şov yapıyor!

CHIP Online
16-08-2012, 17:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Microsoft'un Hotmail'i gömüp açtığı Outlook.com, kısa zamanda bakın ne işler başardı...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/outlook-com-sov-yapiyor_35367.html

Yakın bir zaman önce Microsoft <span style="text-decoration: underline;">yeni email servisi olan Outlook.com üzerindeki sır perdesini sonuna kadar açmıştı.</span> O günden, günümüze kadar geçen kısa süredeyse 10 milyondan fazla kullanıcı bu yeni servise geçiş yapmış durumda.


Kullanıcı sayısındaki inanılmaz artış, Microsoft'un kullandığı yeni "alan adı" ve servis üzerinde bulunan yeni özelliklerin de harika çalıştığına işaret ediyor. Microsoft büyük kitlelerle uğraşırken, şimdi de SkyDrive için bir güncelleme yayınladı. Kullanıcı ara yüzü tamamen değişen SkyDrive, bambaşka bir tasarım ile karşımıza çıkmış durumda.


Yeni SkyDrive kullandığı modern tasarımının yanında PC ve tabletler için, anında arama, çekip bırakma opsiyonu, toplu seçim ve de HTML5 desteği sunuyor. Upload hızında da gözle görülür bir gelişme olan servis üzerinde bulunan hatalar da büyük ölçüde ortadan kaldırıldı. Ayrıca Android sistemlerinin gelişimini göz ardı etmeyen SkyDrive, artık Android işletim sistemi kullanıcılarının da beğenisine sunulmuş durumda.

Tüm Konu: Outlook.com şov yapıyor!

Kaynak: www.chip.com.tr