outlook expres

trinity
30-11-2008, 15:48   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,103 mesaj

arkadaşlar bu güne kadar hiç outook u kullanmadım gerekte duymadım bunun ne yararı var ve nasıl devreye alınıyor yani nasıl kullanabilecek hale geliyor hesap oluştur falan var nasıl yapcam bunu

Uçkun Akyüz
01-12-2008, 21:58   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 1
88 mesaj

Arkadasım Qutloc,grub halinde e-posta göndermeye ve bazı önemli günlerde hazırladığın şablon mesajları tarihini ve gününü ayarlıyorsun.o program yaptığın sınıflandırmaya göre (Aile,Akrabalara,Arkadaslara veya iş ile ilgili kimselere )otamatik e-posta gönderiyor veya o öenmli günleri sana haber veriyor.Ama değerli arkadasım ttnet'in belirlediği e-posta adresi ile olmuyor.uğraşma derim.Program Çok geniş iş ağına sahip Holdingler için uygun.Daha ayrıntılı anlatamadım.Ama siz anlamışsınızdır.Progrmda diyelim bir satış konusunda pazarlamacılar değişik 10 ayrı İllerde.Firman yeni ürünü onlara yollayacak.Haberdar etmek için İsim,adres ve İlleri listeliyorsun.Program belirlediğin tarihte sen hiçbir yeri tıklamadan otomatik mesajı onlara yolluyor.Yapılandırmak için ise TTNET'İN web sayfasında ayrıntılı olarak anlatılıyor.Saygılarımla

trinity
02-12-2008, 21:26   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
2,103 mesaj

sağol kardeş zaten gereksiz gibi de görünüyordu çevremde kullanan hiç kimse de yok çalıştığım şirkette dahi kullanılmıyor herkes özel kendi adına mail adresleri kullanıyorlar

EnFeKSiYoN``
03-12-2008, 17:53   |  #4  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
59 mesaj

Buyur kullanmak istersen şunları yapman yeterlidir !

1. Başlat butonuna tıklayın, Tüm Programlar menüsünden Outlook Express uygulamasını başlatın.

2. Araçlar menüsünden Hesaplar seçeneğine tıklayın.

3. Posta bölümüne tıklayın.

4. Ekle butonuna tıklayın, ve Posta alternatifini seçin.

5. Görünen Ad alanına, isminizi yazın. Örneğin "Erdem Timsal"İleri butonuna tıklayın.

6. E-posta adresi alanına, TTMAIL elektronik posta adresinizi yazın. Örneğin erdem.timsal@ttmail.com
ileri butonuna tıklayın

7. Gelen posta sunucum seçenek kutusundan POP3 seçin. Gelen posta (POP3 sunucusu) alanına pop.ttmail.com yazın. Giden posta (SMTP) sunucusu alanına smtp.ttmail.com yazın. İleri butonuna tıklayın.

ALINTIDIR !

trinity
03-12-2008, 17:56   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
2,103 mesaj

teşekkürler kardeş belki ileride lazım olur ama dediğim gibi iş yerinde dahi kullanılmıyor ev kullanıcıları için gereksiz gibi görünüyor yinede emeğine sağol

alexkidd
03-12-2008, 17:58   |  #6  
alexkidd avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
361 mesaj

trinity windows live mail kullanabilirsin o ideal ve guzel bir programdır hem cok daha sade ve guzel bir tasarımı var ben onu kullanıyorum sahsen ve cok memnunum

trinity
03-12-2008, 18:00   |  #7  
OP Yıllanmış Üye
2,103 mesaj

bi de onu deneyelim bir bakalım nasılmış sağol