Outlook Express sorunu

kaan123
24-12-2006, 10:05   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

bilgisayarım açıldıktan sonra yani ben parolayı girdikten sonra ve masa üstü geldikten hemen sonra bana şu uyarı geliyor. aynen yazıyorum...
Outlook Express başlatılamadı.Uygulama Outlook Express ileti deposunu açamadı.Bİlgisayarınızın belleği bitmiş veya diski dolu olabilir. Daha fazla yarım için microsoft desteğe başvurun
arkadaşlar bu outlook neyse kurtulmak istiyorum. ayrıca bu uyarı bilgisayarın hafızasından falan bahsediyorsa bilgisayarın şuan hafızısanın 1/3 ü dolu yani neden bu çıktı anlamıyorum. tşklr

razgirz
24-12-2006, 19:10   |  #2  
Üye
68 mesaj

Başlat- Denetim Masası - Program Ekle/Kaldır - Windows Bİleşenlerini ekle/kaldır (sol tarafta) Outlook Express tick i ni kaldır ileri de ve yeniden başlattığında programdan ömür boyu kurtulmuş olacaksın...

Eğer kaldıramadı diye bir şey diyorsa önce Anti-Virüsünü update et sonra o programları tarattır... Eğer Anti-virüsün yoksa www.free-av.com 'dan Anti-Vir indirebilirsin... Ayrıca www.inndir.com 'dan Arama çubuğuna Spybot Search & Destroy yaz ve o programı da indir ikisinide güncelle tarattır sonra yeniden dediğim gibi kaldırmayı dene bunlarda olmazsa iletisim@microsoft.com a e-mail çek

kaan123
25-12-2006, 14:40   |  #3  
OP Taze Üye
17 mesaj

çok teşekkürler benim bilgisayarda başka sorunlarda vardı açılışta falan bugün format atacam inşallah hepsi kökten çözülecek boomfunkmcs kardeşimde biliyor sorunları hayırlısıyla halledecez bugün herşeyi kökten tek sorun orjinal xp gidecek :(

BOOMFUNKMCS
25-12-2006, 15:45   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

en iyisi bu arkadaşım,umarım sorunlarından bu şekilde kurtulabilirsin.

Aslında bir bilgisayar düzenli olarak format yemelidir.3 ayda bir 6 ayda bir gibi.gün geçtikçe bilgisayarın ağırlaştığı hissediliyor değil mi?.işte bunun ilacı da format tan geçer.format atmayı sevdirecek tek şey de sistemin yedeğinin düzenli olarak alınması ve formattan sonra tekrar kullanılması.

üzülme kardeşim,orjinalini de buluruz sana XP nin Cool

Son Düzenleme: BOOMFUNKMCS ~ 25 Aralık 2006 15:45
kaan123
25-12-2006, 23:55   |  #5  
OP Taze Üye
17 mesaj

eyvallah kardeşim format ta bastık kurtulduk herşeyden orjinalde bulduk :)