ovi müzik

mnk3545
27-06-2010, 14:44   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Arkadaşlar ovi müzik player'dan 30 sn harici müzik dinleyemiyor ve indiremiyorum. Kupon no isteniyor ve yardım bölümünde kuponların kutuda çıkacağı falan yazıyor fakat öyle bi kupon yok ve nerden alacağımız bilgisinede rastlayamadım. Ayrıca comes with muzik destekleyen modeller içinde nokia 5800 xpresmuzik var fakat tlf pc ye bağladığımda tlf medya aktarım modunda kalmıyor hemen pc suıt moduna geçiyor ototmatik olarak. tlfdan bağlandığımda ise  "comes with muzik destekleyen model değildir" uyarısı veriyor. konu hakkında bilgisi olan veya müzik dinleyip indirebilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim 

Son Düzenleme: mnk3545 ~ 27 Haziran 2010 15:08
_hEro
27-06-2010, 15:18   |  #2  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
3,428 mesaj

Nokia X6 modelli telefon "Comes With Music" sloganıyla satılıyor.5800'da bu destek yok.Ovi de 30 sn dinlenmesinib sebebi müziği tanıtmaktır.Hesabınıza kredi yükleyip albüm dışında tek tek şarkı satın alabilirsiniz.Nokia X6 kullanıcılarına ise bu krediler ücretsizdir

-R8-
27-06-2010, 15:57   |  #3  
-R8- avatarı
Yıllanmış Üye
446 mesaj

ben x6 kullanıyorum güya sınırsız 25 euro kredi veriyor

kenzita
27-06-2010, 17:42   |  #4  
Yıllanmış Üye
233 mesaj

5800 her ne kadar Nokia sitelerinde comes with music olarak gösterilse de en azından türkiye ye gönderilmiş hiçbir 5800 da bu özellik yok
ayrıca yine sitede gösterilen bir kaç telefonun kaderi 5800 la aynı
ovi şu anda dijital music noktasında başı çekiyor ama yine de alternatif olarak
ttnet müzik, rock en music,avea müzik gibi servisleri öneriyorum

mnk3545
27-06-2010, 18:30   |  #5  
OP Taze Üye
4 mesaj

Nokia nın kendi sitesinde bu bilgiler veriliyor. sonuç olarak adam kandırıyolar resmen bunlar, madem bu hizmeti veremeyecekler reklamınıda yapıp milleti kandırmasınlar. bu konu hakkında mail attım ve nokia ile görüşecem ve gerekirse tlf iade ederim. sözde araştırıp aldık bu tlfnu ama bu tür sorunlarla karşılaşacağımı hiç hesaplamamıştım.  hadi "Comes With Music" özelliğinden vazgeçtik diyelim. bu kopon numarasını (kredi) nerden bulacağız bilgisi olan varmı. forumlarda sadece tlf kutularında çıktığı bilgisi var.

_hEro
27-06-2010, 19:29   |  #6  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
3,428 mesaj
Alıntı: mnk3545  
Nokia nın kendi sitesinde bu bilgiler veriliyor. sonuç olarak adam kandırıyolar resmen bunlar, madem bu hizmeti veremeyecekler reklamınıda yapıp milleti kandırmasınlar. bu konu hakkında mail attım ve nokia ile görüşecem ve gerekirse tlf iade ederim. sözde araştırıp aldık bu tlfnu ama bu tür sorunlarla karşılaşacağımı hiç hesaplamamıştım.  hadi "Comes With Music" özelliğinden vazgeçtik diyelim. bu kopon numarasını (kredi) nerden bulacağız bilgisi olan varmı. forumlarda sadece tlf kutularında çıktığı bilgisi var.
Evet sadece kutulardan çıkıyor ve oviden şarkı satın alırken giriliyor.
Tekrar söylüyorum 5800larda bu destek yok.

NoteBook
28-06-2010, 22:26   |  #7  
NoteBook avatarı
Yıllanmış Üye
658 mesaj

İlginç bir yorum olacak belki ama bence ovi sitesinden ya da her hangi bir başka siteden online müzik dinlememeyi tercih edin.
Çünkü hacker'lerin bu yıllarda en büyük hedefleri müzik siteleri ve cep telefonu şirketlerinin online yayın yaptıkları ovi gibi siteler.
Müzik dinlemek istiyorsanız indirin cep telefonunuza yükleyin dinleyin.
Bir tavsiye sadece (: