Oynayarak para kazanin (ref den uye olursaniz sevi

Uumit
05-07-2016, 02:42   |  #1  
Uumit avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

30 Haziran 2016; 13:08:37         Paylaş Değiştir Cevap Alıntı PM
Merhaba arkadaşlarr.Yeni bi yatirim sitesi buldum ve direk 45 lira yatirim yaptim.
Oyun Oynayarak nasıl para kazanılır derseniz işte tam yerindesiniz. Aslında Tam olarak oyun sayılmaz.

Tek yapmanız gereken başlangıçta size verilen akçe ile tavuk alıcaksınız. Ve belirli aralıklarda girerek yumurtalarını satıcaksınız.
Gelen gelirlerle tekrar Oyun Oynayarak nasıl para kazanılır derseniz işte tam yerindesiniz. Aslında Tam olarak oyun sayılmaz.

Tek yapmanız gereken başlangıçta size verilen akçe ile tavuk alıcaksınız. Ve belirli aralıklarda girerek yumurtalarını satıcaksınız.
Gelen gelirlerle tekrar tavuk alarak bunu bir döngü haline getirerek para kazanmaya başlayacaksınız.

Üye olduğunuz zaman 1500 akçe ile oyuna başlarsınız.

İlk tavuk 600 akçedir
Saatde 90 yumurta verir
Ömrü sınırsızdır.

2. Tavuk 1600 akce
Saatlik yumurta 300 verir
Ömrü Sınırsızdır.

Ama bence ilk tavuk almayın
Onun yerine günlük bonusa katılın ve 1600 akçeyi hemen yaparsınız. Günlük bonus 5 saniye bekleme süresinin ardından karşımıza gelen 1-9 arası rakamların toplamasını yaparak bize 5 yumurta kazandıran oyundur. Günlük sınır yoktur istediğiniz kadar yapabilirsiniz. BU bonusları gün içinde en çok yapan 3 kişi ödüllendirilir. 1.'ye 500 akçe 2.'ye 100 akçe 3.'ye ise 50 akçe bonus olarak eklenir.
Ayrıca sitede kaldığınız her dakika 5 ile 5000 yumurta arası bonus kazanma şansınız vardır.

İlk başta bu aldığımız tavuklar ile kasılacağız.

Biriken yumurtaları pazarda satmalısınız. 100 Yumurta=1 Akçe'dir.

Sattığınız Yumurtaların %75'i akçeye %25'i TL bakiyesine eklenir.

3TL Bakiyeniz olduğunda ister TL bakiyenizi akçeye çevirerek daha fazla tavuk alın isterseniz de ödemenizi alın.
Eğer yatırım yapıp son tavukdan alırsanız çok daha fazla kazanırsınız.

Bu son tavuk saatte 4000 yumurta üretiyor.
Ve yaşam süresi sınırsız.

Bide depo kavramı var

Nedir bu depo?
Deponuz yumurtaları biriktirmeye yarar.
Eğer aşarsa üretim durur
Deponuzu taşırmamaya calisin fazla kazanın
Ödemeler İninal/Mobil Ödeme/Banka Hesaplarına Yapılmaktadır. En geç 3 iş günü içerisinde yatmaktadır ancak bu süre genelde 24 SAAT'i geçmemektedir. alarak bunu bir döngü haline getirerek para kazanmaya başlayacaksınız.

Üye olduğunuz zaman 1500 akçe ile oyuna başlarsınız.

İlk tavuk 600 akçedir
Saatde 90 yumurta verir
Ömrü sınırsızdır.

2. Tavuk 1600 akce
Saatlik yumurta 300 verir
Ömrü Sınırsızdır.

Ama bence ilk tavuk almayın
Onun yerine günlük bonusa katılın ve 1600 akçeyi hemen yaparsınız. Günlük bonus 5 saniye bekleme süresinin ardından karşımıza gelen 1-9 arası rakamların toplamasını yaparak bize 5 yumurta kazandıran oyundur. Günlük sınır yoktur istediğiniz kadar yapabilirsiniz. BU bonusları gün içinde en çok yapan 3 kişi ödüllendirilir. 1.'ye 500 akçe 2.'ye 100 akçe 3.'ye ise 50 akçe bonus olarak eklenir.
Ayrıca sitede kaldığınız her dakika 5 ile 5000 yumurta arası bonus kazanma şansınız vardır.

İlk başta bu aldığımız tavuklar ile kasılacağız.

Biriken yumurtaları pazarda satmalısınız. 100 Yumurta=1 Akçe'dir.

Sattığınız Yumurtaların %75'i akçeye %25'i TL bakiyesine eklenir.

3TL Bakiyeniz olduğunda ister TL bakiyenizi akçeye çevirerek daha fazla tavuk alın isterseniz de ödemenizi alın.
Eğer yatırım yapıp son tavukdan alırsanız çok daha fazla kazanırsınız.

Bu son tavuk saatte 4000 yumurta üretiyor.
Ve yaşam süresi sınırsız.

Bide depo kavramı var

Nedir bu depo?
Deponuz yumurtaları biriktirmeye yarar.
Eğer aşarsa üretim durur
Deponuzu taşırmamaya calisin fazla kazanın
Ödemeler İninal/Mobil Ödeme/Banka Hesaplarına Yapılmaktadır. En geç 3 iş günü içerisinde yatmaktadır ancak bu süre genelde 24 SAAT'i geçmemektedir.

SIZDEN RICAM EGER YATIRIM YAPMAYI DUSUNUYORSANIZ BENIM REFERANSLIGIM UZERINDEN UYE OLMANIZI RICA EDERIM
HEM BEN KAZANIRIM HEM DE SIZ BIRAZ AKCE KAZANMIS OLURSUNUZ BASLANGIC ICIN.

REF SITEM BU
http://www.cilgintavukl.../kaydol.php?ref=uumit21

BEN REFTEN UYE OLMAYACAM DIYORSANIZDA CANINIZ SAGOLSUN BUDA REFSIZ SITE
http://www.cilgintavuklar.com

Son Düzenleme: Uumit ~ 05 Temmuz 2016 02:44 Neden: