Oyun dünyası dizinizin üzerinde!

CHIP Online
28-04-2014, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Gigabyte'ın yeni dizüstü bilgisayarı, oyun meraklılarının ihtiyaçlarını karşılayacak!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/oyu ... uzerinde_46828.html

Oyuncuların maceracı ruhları için, sıradan insanların gördüğünden farklı dünyalar vardır. Güneşlendiğiniz sessiz sakin sahil, oyuncular için dev bir macera adasıdır ve burada bulunması gereken çok fazla hazine vardır.

Siz bir kafede sessiz kalabalığı izlerken, oyuncular çoktan dünya çapındaki diğer arkadaşlarıyla birlikte sıkı bir savaşa girmiştir bile.  Uzun otobüs yolculuklarında sıkıntıdan uyuyan insanlara inat, oyun severler son gaz virajlardan dönen bir yarış oyununa odaklanmışlardır.

Bu maceracı ruh her yerde oyun dünyasının heyecanını ve görselliğini ister.

Gigabyte'ın P25W modeli, oyun tutkunlarının aradığı her şeye cevap verecek.  Evde monitör başında takılıp kalmak istemeyen oyun severler, masaüstü bilgisayarlarının gücünü yanlarında taşıyabilecek. Gigabyte P25W sayesinde oyuncular 1920x1080 çözünürlükteki 15,6 inç Full HD LED ekranı ile yüzde 60 daha canlı renk kalitesine sahip olup, evlerinde bıraktıkları monitörlerini özlemeyecekler. 4 Nesil, 2,4 Ghz Intel Core I7 işlemcinin yüksek performansı sayesinde, bir kafede kahvelerini yudumlarken masaüstündeki bilgisayarlarıyla yarışan oyun performansına ulaşacaklar.


Tüm Konu: Oyun dünyası dizinizin üzerinde!

Kaynak: www.chip.com.tr