Oyun Genel Hataları Sorunları Rehberi.

Crackker
23-01-2012, 19:41   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
81 mesaj

Arkadaşlar Öncelikle Oyunlardaki Hatalar Konusunde Uzman Olmuş Durumdayım Sizinde Hatalarınızın Oldugu Oyunlarda Bana Danışabilir Yada Alttakileri Deneye Bilirsiniz.  Vereceklerim Yöntemler Özellikle Battlefield 3 Call Of Duty Blak Ops Mw3 Lerde Geçerli Olacaktır Çünkü Bunlar Nazik Oyunlardır.. Başlıyorum

Tüm Oyunlarda  Oldugu Gibi Sizinde Oyununuzun Sesi Çıkmıyordur Gelin Buna Genel Bir Çözüm Bulalım Daha Detay İstersen Yazarım Foto Atarım Ancak Şuan Laptopumda OLdugum İçin Ayrıntıya Ve Foto Atamiorm Sesle Başliorm Eger İşe Yaramazsa Mesaj Atın  Yada Yorum Yazın

Çözüm:

Başlat>>Denetim Masası>>Donanım Ve Ses>>Ses Ordan haporlere sağ tıklayıp özellikler diyoruz.Üstten gelişmiş  sekmesine gelip. Uygulamaların bu aygıtın öncelikli denetimini ele almasına izin ver. İşaretini kaldırıyoruz

OYUNLARDAKİ UYUM HATASI

Bir Çok Oyunda Oyuna TIkladıgınız Halde Giremezsiniz Bunun Nedeni Oyunun Pc Sürümüne Uygun Olmamasıdır Bunu Düzeltmek İçinde Oyuna Sağ Click>Özellikler>Uyumluluk>Windows Xp ( Sevicek Pack 3) Kaldırıp Windows 7 Yapiorz Eger  Vista İse Vista Yapiorz.Alttan İse Yönetici Olarak Çalıştırı  Seçiorz.

OYUNLARDAKİ  ÖZEL  KARAKTER / WİNDOWS ÇALIŞMAYI DURDUDU HATASI

Bildigimiz Gibi Oyunlara Girdikten Sonra Çalışmayı Durdu Hatası Alırız Bunu Düzeltirsek Bazen Oyuna Girebiliriz Çözümü  İse https://www.chip.com.tr/forum/win ... -cozum_t230850.html

Benim Konuma Ulaşarak Çözebilirsiniz. 

Eğer Bu Olmazsa Oyundaki Özel Karakterleri Silin Mesala Battlefiled 3 teki TM İşaretini Bunlar İşe Yarar

Diger Sorunları İse Editleyecegim Eğer Sorununuza Çözüm  Bulamadıysanız  Mesaj Atın Edit İle Digerlerini Eklerken Onuda Ekliyeyim.

OYUNLARDA Kasma Sorunu

Oyun Açıkken Görev Yöneticisi>İşlemler>oyunun işlemi örnegin (bf.exe.)>Sağ Click>Öncelik Ata : Yüksek  Ardından Tekrar Sağ Click>Benzeşmeyi Ata> Sadece CPU-1 i işaretle Gerisinin Tİkini Kaldır.

OYUNLARDA KİMLİK SORUNU

Birçogumuz C:\ Dolu Oldugundan D:\ Ye Kurarız Ancak Bu Büyük Bir Hatadır Oyunları Kesinlikle C:\ Ye Kurulmalıdır Çünkü D:\ ' de Oyunlar Açılmayabilir.Bunun Sebebi Format Atmamızdır Örnek Verelim Battlefield 3 Oyun Windows 7 Uyumludur Ancak Siz Win Xp Den C:\ Dizinine FOrmat Atıp Win 7 Kurmussunuzdur ANcak D:\ Dizini Hala Xp Dir Oraya Kuracagunuz Battlefield 3 Çalışmaz.

Son Düzenleme: Crackker ~ 23 Ocak 2012 22:21
İzmirlifare
23-01-2012, 21:10   |  #2  
İzmirlifare avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 37
1,391 mesaj

valla kardeş klavyene sağlık çok güzel anlatmıssın

Crackker
23-01-2012, 21:21   |  #3  
OP Üye
81 mesaj
Alıntı: Fare21  
valla kardeş klavyene sağlık çok güzel anlatmıssı
Şimdide Fotoğraf Eklicem Konuyu Genişleticem Yakında Güzelleşicek Bu Konu Tüm Oyun Progremlerini Alıcam Ama Şimdilik Genel Sorunları Yaptım En Kısa Zamanda Hepsini Uygulicam.

Crackker
27-01-2012, 11:39   |  #4  
OP Üye
81 mesaj

Düşüncesi Olan Yokmu