Oyun inceleme mi ? Bu kafayla mı ?

mobiloyun
22-01-2015, 15:00   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Canım sıkılmıştı yine bir gün. Bir oyun inceleme çarptı gözüme fütursuzca sayfalar arası turlarken. Gireyim bir okuyayım dedim. Oyunu inceleyen adamın canı benden çok sıkılmış olacak ki yazıyı bitiremeden bir şekerleme yapma gereksinimi hissettim. Sonra dedim yahu bunu adam gibi gençlerin seveceği zevkle okuyacağı şekilde yapan yok mu ? Tabi bazıları işin gücün yok mu başka araştıracak şey mi bulamadın diyebilir ama ben gerçekten çok gereksiz şeyler araştıran bir insanım. Tarayıcımın geçmiş bölümüne göz gezdirseniz meraklılığın cisim bulmuş hali olduğumu anlarsınız :) Mizah girsin biraz işin içine. Biraz argo. Hayatımızda olan şeyler. Ben ekstra bir şey katmıyorum. Bu platformlarda niye dümdüz yazılar görüyoruz. Baktım ki yok böyle bir proje, dedim wth ? Kim tutar seni. Araya caps' te attık. Tadı tuzu oldu.

Bir de favori yazılarımı paylaşayım sizlerle.
Benim Kol Bozuk : PES 2015 İnceleme

Olm sen kimsinde seni 2014'ün en iyi oyunlarından seçiyorlar : Sims 4

Yeter Bize Çektirdiğin Blizzard, Düş Yakamızdan : World of Warcraft – Warlords of Draenor

Bakın bakalım beğenecek misiniz ?

www.oyunokuzu.com

Tabii ki feyzbuk' ta da yerimizi aldık :D

Yorum ve eleştrileriniz çok önem ve değer arzediyor. Bizleri mahrum etmeyin kurban olduklarım.