oyun ismini hatırlayamıyorum

aklar
17-03-2013, 06:00   |  #1  
aklar avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
42 mesaj

oncelikle merba arkdaslar bir oyun var 8-10 sene olmustur abim dergilerin tanıtım cdlerini getiridi ve icinde demo oyunlar vardı o oyunuda orda oynamıstım tek 1 bolumdu ama surekli oynardım oyun ismini hic hatırlamıyorum ama ozelliklerinden bahsedicem bulmayı cok istiyorum ben o oyuna asıgım  

oyun 1 bolumdu ve o bolumde adamımız elinde kılıcı ve kalkanı ilerlerken gelen iskeletleri olduryoduk karekterinyonetimi cokiyidi, merdivenin ucundan geriye dogru ters takla bile attırmıstım  kenarında ters takla atardı, kalkanı filan biz yonetirdik ileleyince yeni slahlar cıkmıstı balta gibi filan sonra fırlatmalı baltalar atıyoduk bize geri geliyodu daha sonra işin icene buyu girdi dev canavarlar ve ozel iskeletler gorunmez olanlar alevliler filan oyun cok guzeldi şimdi ismini hatırlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim kesin bildik bi oyundur hafızamı yokladıkca ozelliklerini yazıcam lutfen bana yazın takip edicem

ThekT0niC
17-03-2013, 10:46   |  #2  
ThekT0niC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 21
1,194 mesaj

Conan, olmasın ondada iskeletler vardı ?

Gothic 1-2-3-4,bu oyunda dediklerinden var.

Son Düzenleme: ThekT0niC ~ 17 Mart 2013 11:20
AndcrewTR
17-03-2013, 10:52   |  #3  
AndcrewTR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 102
1,268 mesaj

Prince of Persia diyeceğim ama onda kalkan yok sanırım. The First Templar var onda da iskelet yok. Kahkaha

Aklıma gelenler bunlar bulursam yazarım.

aklar
18-03-2013, 01:59   |  #4  
aklar avatarı
OP Yeni Üye
42 mesaj

Gothic olabirlir oyun 1 bulum oldugu icin bu kadar giynememiştim ve bir sarayın icindeydim ozey acılan yerler filan vardı boyle ormana cıkamastım şimdi bakıcam oyuna baya bunda atmalı balta geriye takla filan mumkunse buyuk ihtimal budur cunku o oyunun kesin devamı vardır :)

aklar
18-03-2013, 02:03   |  #5  
aklar avatarı
OP Yeni Üye
42 mesaj

Gothic olabilir indircem evime gidince suan arkdasımın pc'sindeyim eger buysa gercekten cok tesekkurler dedgiim gibi kucuktum ve bir bolumdu o yuzden hatılamıyorum tam nerden aklına geldi derseniz bu aralar cok sıkılıyorum ve oyunları arastırıken birden geldi aklıma  gede bu tarz isimleri verirseniz memnun olurum :)

aklar
18-03-2013, 02:44   |  #6  
aklar avatarı
OP Yeni Üye
42 mesaj

bu arada sagolun ugrastıgınız icin :) emeginize saglık

aklar
18-03-2013, 06:05   |  #7  
aklar avatarı
OP Yeni Üye
42 mesaj

evet oyunlara baktım gothic 1den 3 e kadar demolarına da baktım oyun maleseg degil o oyun nasıl unlu olmadı anlamadım:( ama gothic 2 yi indirdim turkce yamada buldum baslıcam oynamaya :D oyun cok guzele benziyo grafiklerin canı sagolsun eskiden blood oynardım onu hatırladım :D :D cok saolun arastırdınız bunlar degil o oyunu hala arıyorum ama yardımcı olrusanız sevinirim ergun bakıyorum buraya :)

ThekT0niC
18-03-2013, 15:10   |  #8  
ThekT0niC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 21
1,194 mesaj
Alıntı: aklar  
evet oyunlara baktım gothic 1den 3 e kadar demolarına da baktım oyun maleseg degil o oyun nasıl unlu olmadı anlamadım:( ama gothic 2 yi indirdim turkce yamada buldum baslıcam oynamaya :D oyun cok guzele benziyo grafiklerin canı sagolsun eskiden blood oynardım onu hatırladım :D :D cok saolun arastırdınız bunlar degil o oyunu hala arıyorum ama yardımcı olrusanız sevinirim ergun bakıyorum buraya :)

Önemli değil kardeşim,biz neden varız burada sizlere yardım etmek için Gülüş.

Bak o senin sevdiğin oyun türlerinden birkaç oyun ismi vereyim,hoşuna gideceğinden eminim,

1.Skyrim (çoğu kişi bilirde ben yinede diyim dedim) 2.Witcher 1-2  3.Gothic 1-2-3-4 4.DarkSouls 5.Mount&Blade 6.LOTR:Conquest 7.SpellForce (tüm serisi)

Aradığın oyun bu muydu ?

Enclave

Enclave - Gameplay Video 1Enclave - Gameplay Video 1
|ZCG| James plays through the second level of the game "Enclave" released in 2002 for Xbox and 2003 for PC. The game is available on for $5.99 (About £3.75 or 4 euro.)

More gameplay videos and possibly a proper video review to come.

Eğer o deyilse,bu vereceğim linkte top 10 en güzel oyunlar var,senin anlattıklarına baya bir uyuyorlar,bak istersen.Eğer aradığın oyun değilsede denemeni kesinlikle tavsiye ederim,bu oyunlar günümüz oyunlarını bence 2 ye katlar Beğendim

Top 10 Best Hack and Slash Games (of all time)Top 10 Best Hack and Slash Games (of all time)
The 10 best Hack and Slash games ever created are reviewed in this video. Old and new games from 1998-2010 with detailed gameplay rating and comments.

Updated video:

----------------------------------------------------------------------------------------
The criteria of a good Hack and Slash game are:

- no computer aided aiming, button mashing/smashing or "press X to win" moves
- precise and manually controlled combat, via a mouse
- fast paced real-time action
- human cunning, intelligence and skill (PvP)
- simple game mechanics, easy to learn but difficult to master

All games are rated up to a max. 10 stars for:
originality, re-playability,  accessibility (easy to learn) and reward (difficulty to master).
----------------------------------------------------------------------------------------

GAMES & LINKS

1. Rune Classic

2. Savage: The Battle for Newerth (XR) (Full Game, Freeware)

3. StarWars Jedi Knight II: Jedi Outcast
My video shows the wrong sequel (Jedi Academy), click here for JK2:

4. Mount & Blade Warband (Unlockable Demo)

5. Die by the Sword

6. Savage 2: A Tortured Soul (F2P, multiplayer almost dead)

7. Severance: Blade of Darkness

8. Age of Chivalry: Battle for Agatha (Half-Life 2 Mod)

9. Pirates, Vikings and Knights II (Half-Life 2 Mod)

10. Dark Messiah of Might and Magic

CREDITS

Videos:
Firbel, drkyoubl9ttube, HurlyBurly3027, Dreathy, Attila16, HenriTheHammer,
JRPereira, bubuasqw123, KrathelGK, liberator48, xMethusalemx

Music:
Blow me Away - Breaking Benjamin
Adrenaline - Gaving Rossdale

Top Best Hack n Slash Hack and Slash Games PC Windows Linux Ubuntu Debian SuSe Mac Macintosh Mac OS X Melee Combat Close Range Mortal Combat Martial Artist Arts Fight Beat em Up Fist Punch Sword Mace Axe Knife Knifing Rune Halls of Valhalla 2000 Chivalry Medieval Warfare War of the Roses Human Head Studio 2001 Savage: The Battle for Newerth S2Games 2003 Savage XR 2010 HnS Hack & Slash StarWars Jedi Knight II: Jedi Outcast CTF Capture the Flag LucasArts 2002 JK2 2004 Mount and Blade Warband TaleWorlds 2008 Hard Hardest Difficult Manual Combat Die by the Sword 1998 2005 H 'n' S Free Savage 2: A Tortured Soul S2Games 2008 Venegance: Blade of Darkness Hack 'n' Slash Age of Chivalry: Battle for Agatha 2007 Pirates Vikings and Knights II 2004 Dark Messiah of Might and Magic Ubisoft Hack and Slay HAS H&S Abandonware Abandoned Freeware Free-to-play F2P Weapons Gaming Video Game FPS Consoles Nintendo Wii XBox PS2 PS3 2006 First Person Shooter Third Person Shooter Melee Combat Hack'n'Slash Intense Epic Amazing Cool Classic Oldschool Decent Gameplay Game Mechanics Realistic Unrealistic Fantasy Swordfight Sword Fight Fighting Immortality Invincible Hero Monster Beast Slayer Duel Duelist Multiplayer Mouse Controlled Precise Slash Hits
Hack'n'Slash and Beat 'em up Games that didn't made it into the Top 10: Heretic II Namco Bandai's Knights Contract 2011 Devil May Cry 3 Prince of Persia X Blade God of War 3 Matrix Path of Nero Dynasty Warriors 6 Titan Quest Watchmen Spider Man X-Men Origins Wolverine Prototype Assassin's Creed II Castlevania Batman Arkham Asylum Ninja Blade Ninja Gaiden 2 Sigma Bayonetta Diablo 2 Left 4 Dead 2 Vindictus Oblivion Lord of Rings Conquest Gothic 4 Risen Fallout 3 Torchlight 2012 Samurai Warriors 3 Heavenly Sword and many more

Ve oyunun çok büyük ihtimalle DarkMessiah bende çok küçükken bir dergiden Demo CD sini almıştım.(bu oyunda seridir).

Buda eski DarkMessiah

Son Düzenleme: ThekT0niC ~ 18 Mart 2013 15:46
aklar
19-03-2013, 04:03   |  #9  
aklar avatarı
OP Yeni Üye
42 mesaj

wooooow :D bu oyunlar super  hepsii super benziyor enclave olabilir demosu cok kapsamlı deigldi ve farklı bir insandık :) kafam iyice karıstı ama herbiri grafikleri eski olsada senin dedigin gibi kurgusu ve karekter kavramalıarı 10 numaraya benziyor cok sagol dosrum senin icin ne yapabilriim :) ben bayadır giremiyodum forumlara bi yararım dokunursa soyle lutfen :)

aklar
19-03-2013, 04:38   |  #10  
aklar avatarı
OP Yeni Üye
42 mesaj

DarkMessiah izledim ve bittim onu  indircem, melesef o degil ama cok guzel :)  :) Skyrim oblivion serisin ibiliyorum eve skyrim ve oblivion 3u oynamıstım oblivyon zaten super ama skyrim işi ucurmustu :D Witcher guzele benziyor , Gothic 3 ve 4 u oynamayı planlıyorum 2 yi indirdim fakat turkce yamda sorun cıktı onun icin ayrı bir ugrasıcam, 3ude indirdim tek birtane torrent bulabildim onuda demontools'da acamadım nedense kalıp dosyası olrak gormuyor S: ve DarkSouls suan bu pc'le oynıyamam :D .LOTR:Conquest de guzel (y) ,SpellForce pek ilgimi cekmedi vee mount blade zaten beni bitiriyordu sadece arada sıkılıyor insan :) şimdi Enclave  cok benziyor bnm demoda sadece iskelet ve bir kacda troll vardı :D gorunmezler filan bakıcam demosunu indiriyorum 190mb buldum eger oyle direk yazrım :) gercekten cok sagol diger yandan konu baya iyi oldu her oyunsever denemek ister bunları ellerine saglık :D 

aklar
19-03-2013, 06:01   |  #11  
aklar avatarı
OP Yeni Üye
42 mesaj

Enclave degil malesg ya bnm oyun ondan daah iyidi :)  :((( DarkMessiah saglılı torenttını bulamadım eskileri anmak ne zor arkadas bu alemde :D  :D

ByNwo
20-03-2013, 19:21   |  #12  
ByNwo avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
320 mesaj

Skyrimi öneririm.Gerçekten iyi bir oyun.Aradığın olmasada ondan daha çok tatmin edeceğini düşünüyorum tabi oyunu anlayabilirsen yapay zekası mükemmel tasarlanmış.İngilizcede biliyorsan.Ondan iyi oyun yoktur senin için.

XTFC
20-03-2013, 21:02   |  #13  
XTFC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
535 mesaj

Witcher 2 Türkçe alt yazılı onuda ekleyelim

aklar
21-03-2013, 09:03   |  #14  
aklar avatarı
OP Yeni Üye
42 mesaj

evet skyrimi biliyorum kardeşim o oyun baska bisey :) Witcher 2'yede snavdan sonra baslamyı dusunuorum cok saogl :) hersey icin sagolun :D

AndcrewTR
21-03-2013, 12:52   |  #15  
AndcrewTR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 102
1,268 mesaj

Kingdoms of Amalur Reckoning oyununa da bak belki beğenirsin. Yalnız oyunda gerçekçilik yok Ağzı kulaklarına varıyor

AndcrewTR bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
selmant
05-01-2021, 15:18   |  #16  
Taze Üye
2 mesaj

Reis bulabildin mi ben de yıllardır arıyorum o mahzende karanlıkta iskeletli oyunu ? şimdiden teşekkür ederim :))))

selmant
05-01-2021, 15:18   |  #17  
Taze Üye
2 mesaj

Reis bulabildin mi ben de yıllardır arıyorum o mahzende karanlıkta iskeletli oyunu ? şimdiden teşekkür ederim :))))