oyun kurma işlemi

HPQ-User
03-11-2008, 18:56   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

mehmet sormuş:
arkadaşlar elimde içinde 5 oyun olan bi dvd var bunun içinden Onimusha III  oyununu açtığımda UARCH yazan bi ekran açılıyo ve yarım saat sonra resimdeki(alttaki adreste) gibi oluyo.masa üstündede ouynun simgesi var ama oyun açılmıyo ne yapmam gerekli yardımcı olursanız sevinirim

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
256 ekran kartı ve P4 işletim sistemi

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; InfoPath.1; .NET CLR 2.0.50727)

bir dost
04-11-2008, 08:58   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,174 mesaj

önce unpack'a tıkla daha sonra setup'a tıkla o siyah ekranda biraz daha oyalandıktan sonra devam etmek için bir tuşa basın der .basarsın ve yükleme işlemi sona erer. en son jf isimli kayıt dosyasına tıkla gelen soruya evet de. artık oynayabilirsin.

mymymy
04-11-2008, 16:28   |  #3  
Taze Üye
5 mesaj

çok saol bi deneyeyim bakalım olcakmı

mymymy
04-11-2008, 19:55   |  #4  
Taze Üye
5 mesaj
bir dost
önce unpack'a tıkla daha sonra setup'a tıkla o siyah ekranda biraz daha oyalandıktan sonra devam etmek için bir tuşa basın der .basarsın ve yükleme işlemi sona erer. en son jf isimli kayıt dosyasına tıkla gelen soruya evet de. artık oynayabilirsin.
arkadaşım birincisi unpack tıkladım ve evet dedim ikinicisi setup'a tıklatınca bisiyah ekran geliyo ama saliseler içinde kapanıyo üçüncüsü jf'ye tıkladıktan sonra evet diyom ve masa üstündeki kısa yolu tıkladığımda aşağıdaki resimdeki gibi bi uyarı veriyo ve açılmıyor