Oyun Önerisi Lazım !

AndcrewTR
25-01-2013, 21:50   |  #1  
AndcrewTR avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 102
1,268 mesaj

Şu sıralar çok sıkılıyorum yarıyıl da geldi FIFA, PES ve NBA artık sıkmaya başladı. Her türlü oyun olabilir. Çocuksu olmasın yeter ki (Süper kahraman oyunları olabilir). Mafia gibi sağlam senaryolu bir oyun olabilir. Bol aksiyonlu oyunlar olabilir. Hayal ürünü veya gerçek olması farketmez. FPS'lerden çok sıkıldım artık biraz değişiklik istiyorum. Yani CoD tarzı bir oyun istemiyorum. Oyuncunun gözünden bakıp elimdeki silahı görmek istemiyorum arkadan bakılan bir oyun olsa daha iyi olur. Orta derece ingilizce biliyorum ve önerdiğiniz oyunların türkçe yaması olup olmadığını da yazarsanız çok güzel olur. Muhtemelen orjinal alamayacağım yani güncelleme sorunları ile falan uğraşmak istemiyorum GTA 4 gibi. Sadece bilgisayarda oynayacağım.

Dual Core 2.6 GHz, 2Gb Ram, HD3450, Win8 32Bit

Şu sıralar birkaç oyunun peşindeyim:

L.A. Noire ; Oyun yüksek derece ingilizce gerektiriyormuş fakat türkçe yaması da varmış. Kuran ve oynayan arkadaşlar kurulumda ve türkçe yamada bir sorun yaşamadıysa ilk sıraya alıcam bu oyunu. Tam sevdiğim tarza benziyor fakat çok fazla çatışma yok sadece adamların yüzüne bakıp konuşuyoruz, öyle mi? Aynı zamanda şu ankete de oy verebilir misiniz daha iyi fikir sahibi olabilmem için; L.A. Noire vs Mafia 2

Hitman Absoulation ; Bu oyun da son zamanlarda çok övüldü. Neredeyse hiç araştırmadım zaten birkaç fotoğrafından ve forumda açılan konulardan çok iyi bir oyun olduğu belli. Tek korkum bilgisayarım. 

Batman Arkham City ; Batman filmlerini çok severim. Oyun filmle tam bağlantılı değil ama aksiyon bombası olduğuna şüphe yok. Yine de yorumlarınıza ihtiyacım var.

The Witcher 2 ; Çok merak ediyorum.

Başka öneriler varsa alabilirim. Şimdiden teşekkürler.

LENO7
25-01-2013, 22:01   |  #2  
LENO7 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
2,019 mesaj

Mafia 2 dicektim ama oynamışsın...

Banned
25-01-2013, 22:02   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

I thought you're able to understand English dialogue brother, anyway....

I highly recommend you to play Mass Effect but which can't be suitable your computer. Why don't you purchase console suffer on your pc instead as well as debar lowest graphic ?

okinkurt
25-01-2013, 22:08   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

Öncelikle oynamayı düşündüğün oyunları oynıyamassın üzgünüm sistemin yeterli değil L.a noire için gtx 580 önerilmekte Witcher 2 de cok ağır bir oyun hepsini denedim sistemi ciyak ciyak bağırtan oyunlar diyebilirim aralarında en sinek sikleti batman kaldırırsa onu kaldırır low detay konuyu okudum aklımdan bir sürü oyun geçiyordu ancak sistemi görünce yazmaktan vaz gectim :( 1-2 tane öneriyim seversen oynarsın : Amnesia dark descent 2010 %100 tr yaması mevcut cok korkutucu bir oyundur :D / Elder scrol 4 Oblivion ' Skyrim den bir önceki oyundur bana göre daha iyidir / Postal 2-3 Cok psikopat bir oyun serisi kedileri silahın ucuna takabiliyoruz milletin üstüne işiyebiliyoruz :D / Elder scrol 5 Skyrim hiç bitmeyen bir oyundur yan görevler sonsuz devam eden bir tr yaması var %35 de şuan oyun çeviride durum / Zeno clash   bu değişik bir oyun en iyisi oyna gör anlatmıyım :D Strateji seversen Civilization 5 cok kapsamlı bir oyundur %100 tr yaması var napolyonu haraca bağlıyabilir elizebeth i cıldırta bilirsin oyunda osmanlı var ve bolca türk müziği mevcut benim öneriler bunlar az uzun bi yazı oldu k.kalma :D.

Banned
25-01-2013, 22:13   |  #5  
Banlandı
11 mesaj
Alıntı: okinkurt  
Öncelikle oynamayı düşündüğün oyunları oynıyamassın üzgünüm sistemin yeterli değil L.a noire için gtx 580 önerilmekte Witcher 2 de cok ağır bir oyun hepsini denedim sistemi ciyak ciyak bağırtan oyunlar diyebilirim aralarında en sinek sikleti batman kaldırırsa onu kaldırır low detay konuyu okudum aklımdan bir sürü oyun geçiyordu ancak sistemi görünce yazmaktan vaz gectim :( 1-2 tane öneriyim seversen oynarsın : Amnesia dark descent 2010 %100 tr yaması mevcut cok korkutucu bir oyundur :D / Elder scrol 4 Oblivion ' Skyrim den bir önceki oyundur bana göre daha iyidir / Postal 2-3 Cok psikopat bir oyun serisi kedileri silahın ucuna takabiliyoruz milletin üstüne işiyebiliyoruz :D / Elder scrol 5 Skyrim hiç bitmeyen bir oyundur yan görevler sonsuz devam eden bir tr yaması var %35 de şuan oyun çeviride durum / Zeno clash   bu değişik bir oyun en iyisi oyna gör anlatmıyım :D Strateji seversen Civilization 5 cok kapsamlı bir oyundur %100 tr yaması var napolyonu haraca bağlıyabilir elizebeth i cıldırta bilirsin oyunda osmanlı var ve bolca türk müziği mevcut benim öneriler bunlar az uzun bi yazı oldu k.kalma :D.

Witcher iyi oyundur ama adamı bayar. Mass Effect serisi daha iyidir ama tabi konular farklı. Witcher'da süper bir oyundur. Halo 4 ise badass bir oyundur ama PC'de yok tabiki. Kahkaha

Erşah
25-01-2013, 22:54   |  #6  
Erşah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
2,183 mesaj

Prototype serisini oynadın mı? Gayet eğlenceli ve kanlıdır. Sinsi

DiamondMines
25-01-2013, 22:55   |  #7  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj

Trine 2.

AndcrewTR
25-01-2013, 22:59   |  #8  
AndcrewTR avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,268 mesaj
Alıntı: In God We Trust  
I thought you're able to understand English dialogue brother, anyway....

I highly recommend you to play Mass Effect but which can't be suitable your computer. Why don't you purchase console suffer on your pc instead as well as debar lowest graphic ?

Mass Effect, Dead Space gibi çok teknolojik oyunlardan pek hoşlanmıyorum. Cevabın için teşekkürler. 

Minimum 8600 GT ve HD3000 serisi ile oynanabileceği yazıyor. En düşük ayarlar da olsa razıyım Gözünü devirmiş Biraz oyun hakkında bilgi verebilir misin? Amnesia'yı başka bir konuda önermiştin ben de merak edip indirdim süper bir senaryosu var ama oynarken huzursuz oluyo insan Gülüş Psikolojimi bozdu. Penumbra'yı zar zor bitirmiştim bu daha korkunç Kahkaha The Elder Scrolls'ları oynadım. Postal, Zeno Clash falan pek sarmadı. Bana göre değil. Bir strateji oyunu her zaman bilgisayarda bulunmalıdır. Bir ara yüklerim Civilization 5'i şimdilik arka planda. Teşekkürler baya uğraşmışsın.

AndcrewTR
25-01-2013, 23:03   |  #9  
AndcrewTR avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,268 mesaj
Alıntı: Erşah  
Prototype serisini oynadın mı? Gayet eğlenceli ve kanlıdır. Sinsi

İlk oyun başlarda güzeldi ortalarında çok sıktı. İkinci oyunun ilk oyuna çok benzediğini söylüyorlar. Cevabın için teşekkürler başka öneriler varsa alabilirim.

Alıntı: DiamondMines  
Trine 2.

İlk oyunu bitireli çok olmadı şimdilik arka planda. Teşekkürler.

okinkurt
25-01-2013, 23:08   |  #10  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
Alıntı: AndcrewTR  
 Mass Effect, Dead Space gibi çok teknolojik oyunlardan pek hoşlanmıyorum. Cevabın için teşekkürler. 

Minimum 8600 GT ve HD3000 serisi ile oynanabileceği yazıyor. En düşük ayarlar da olsa razıyım Gözünü devirmiş Biraz oyun hakkında bilgi verebilir misin? Amnesia'yı başka bir konuda önermiştin ben de merak edip indirdim süper bir senaryosu var ama oynarken huzursuz oluyo insan Gülüş Psikolojimi bozdu. Penumbra'yı zar zor bitirmiştim bu daha korkunç Kahkaha The Elder Scrolls'ları oynadım. Postal, Zeno Clash falan pek sarmadı. Bana göre değil. Bir strateji oyunu her zaman bilgisayarda bulunmalıdır. Bir ara yüklerim Civilization 5'i şimdilik arka planda. Teşekkürler baya uğraşmışsın.

L.a noire den bilgi istiyorsun sanırım ben kendisine L.a nörüye diyorum :D Valla Cole phelps adında bir vatandaşız a.b.d ordusunda japonlara karşı savaştıktan sonra evimize dönüp polis oluyoruz yanlış hatırlamıyorsam sonra hikaye başlıyor işte yavaş yava basamakları atlıyoruz davaları çözüyoruz bir şüpelinin mimiklerinden yalan söliyip sölemedigini anlayabiliyoruz anlarsak nnnnyalan sölüyorsunnn nnyalannn diye yüzüne felan vurma imkanımız var arada ekşında oluyor oyunda catışmalar vs bir film tadında oynanan bir oyun ama mimikelr vs cok ileri seviyede oldugundan ekran kartından oyyy belimm diye sesler geliyor haberin olsun :D inş bu oyundan bilgi istemişindir yoksa bosa yazdık okadar :D.

AndcrewTR
25-01-2013, 23:13   |  #11  
AndcrewTR avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,268 mesaj

Yok boşa yazmadın Gülüş Dayanamadım indiricem galiba. Sağ ol klavyene sağlık Kahkaha Son bir soru; oyunda çok iyi arkadaşlarımız var mı? Mafia'daki gibi. Yoksa hep tek mi geziyoruz?

Banned
25-01-2013, 23:18   |  #12  
Banlandı
11 mesaj

O zaman, Assassin's Creed 3 ya da dishonored.......

okinkurt
25-01-2013, 23:20   |  #13  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
Yok boşa yazmadın Gülüş Dayanamadım indiricem galiba. Sağ ol klavyene sağlık Kahkaha Son bir soru; oyunda çok iyi arkadaşlarımız var mı? Mafia'daki gibi. Yoksa hep tek mi geziyoruz?

Oyunda azcık dışlanmış bir tipiz diyebilirim eski asker arkadaşlarımız bizi pek sevmiyor oyunda ortaklarımız var onlarla dava dialogları var vayy müdür naber diyebileceğimiz bi dostumuz yok oyunda :D .

AndcrewTR
25-01-2013, 23:22   |  #14  
AndcrewTR avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,268 mesaj

Dishonored'i unutmuşum Ölü O nasıl bir oyun konusu neyle ilgili? 3-5 dakika oynamıştım internet cafede. Bir kız geliyo bişeyler söylüyor falan. Sonra birileri geliyor dövüşüyoruz. Güzel oyuna benziyordu ama senaryosunu biraz araştırmam lazım. Assassin's Creed serisini bi türlü sevedim. 1 ve 2'yi bitirdim ama pek aklımda kalan bir oyun değildi. 

(400. Mesajım Bu Arada Ağzı kulaklarına varıyor )

AndcrewTR
25-01-2013, 23:25   |  #15  
AndcrewTR avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,268 mesaj

Oyunda azcık dışlanmış bir tipiz diyebilirim eski asker arkadaşlarımız bizi pek sevmiyor oyunda ortaklarımız var onlarla dava dialogları var vayy müdür naber diyebileceğimiz bi dostumuz yok oyunda :D .

Keşke mafia'daki Joe gibi bir arkadaşımız olsaydı. Öldüğüne üzülebileceğimiz biri olsaydı keşke Üzgün Hafif dram olmalı bu tür oyunlarda. Neyse artık oynayacaz görücez Gülümseme İlk sıraya aldım bu oyunu.

okinkurt
25-01-2013, 23:28   |  #16  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
 Keşke mafia'daki Joe gibi bir arkadaşımız olsaydı. Öldüğüne üzülebileceğimiz biri olsaydı keşke Üzgün Hafif dram olmalı bu tür oyunlarda. Neyse artık oynayacaz görücez Gülümseme İlk sıraya aldım bu oyunu.

Aslında oyunda dram var şimi cokda detaya girmek istemiyorum spoiler e giricek cünki oynayıp kendin gör :D.

AndcrewTR
27-01-2013, 00:09   |  #17  
AndcrewTR avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,268 mesaj

Batman Arkham City nasıldır arkadaşlar? Oynayan var mı? Görevler, hikaye, kontroller güzel mi?

okinkurt
27-01-2013, 00:15   |  #18  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

Ben şu sıralar onu oynuyorum güzel %100 türkçe oyun silah çeşitliliği iyi batman az kalın olmuş ama gübresi fazla gelmiş gibi cam yarması bişey :D grafikler cok iyi 1920x1080 de cok iyi oluyor karakterler iyi filmden sonra cıkmış oyunlar arasında en başarılarından birisi zaten Batman serisi.

Banned
27-01-2013, 00:26   |  #19  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 5
142 mesaj
Ben şu sıralar onu oynuyorum güzel %100 türkçe oyun silah çeşitliliği iyi batman az kalın olmuş ama gübresi fazla gelmiş gibi cam yarması bişey :D grafikler cok iyi 1920x1080 de cok iyi oluyor karakterler iyi filmden sonra cıkmış oyunlar arasında en başarılarından birisi zaten Batman serisi.

Az mı kalınmış ? Daha ne olsun ? Gayet yeterli bence. 2011 en iyi oyunlarından biri ama en iyisi Uncharted 3 ve Gears of War 3 gelir bence. Batman çok iyi bir oyundur, tek eksisi Batmobile, bat jet ve bat submarine'nin olmaması.

okinkurt
27-01-2013, 00:42   |  #20  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

Kalın derken karakter bruce u kast ettim bir insana göre fazla iri olmuş bence .

Banned
27-01-2013, 01:10   |  #21  
Banlandı
142 mesaj
Kalın derken karakter bruce u kast ettim bir insana göre fazla iri olmuş bence .

Yani muhtemelen ama script ve gameplay süper.

okinkurt
27-01-2013, 01:36   |  #22  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

Evet oynanış felan güzel 1 defa da olsa oynanmayı hak eden bir oyun optimize side gayet iyi 4 senelki 9800gt ekran kartı ile 1920x1080 oynanabiliyor gayet iyi grafikler ile uzun lafın kısası başarılı bir yapım.

Banned
27-01-2013, 02:45   |  #23  
Banlandı
142 mesaj
Evet oynanış felan güzel 1 defa da olsa oynanmayı hak eden bir oyun optimize side gayet iyi 4 senelki 9800gt ekran kartı ile 1920x1080 oynanabiliyor gayet iyi grafikler ile uzun lafın kısası başarılı bir yapım.

O zaman süpermiş gerçekten. Ben console da oynadım ama 3D'si çok öyle iyi değildi.

sametcssr
27-01-2013, 03:04   |  #24  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 2
44 mesaj

HD 3450 o ekran kartı ile oyun oynayamazsın

okinkurt
27-01-2013, 09:39   |  #25  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

Oyun oynanır o kartla ama detayları yerin dibine sokmak gerek ölede tad alınmaz oyundan.