Oyun Önerisi

Ozan Yılmaz
06-06-2013, 14:47   |  #1  
Ozan Yılmaz avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
144 mesaj

Arkadaşlar oyun önerir misiniz ? Sistemi görmenize gerek yok oyunları kaldırıyor bilgisayar siz önerirseniz sevinirim.

DiamondMines
10-06-2013, 22:13   |  #2  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: Ozan Yılmaz  
Arkadaşlar oyun önerir misiniz ? Sistemi görmenize gerek yok oyunları kaldırıyor bilgisayar siz önerirseniz sevinirim.

Trine 2, Torchlight, Diablo 3, Aliens vs. Predator 2010, Mass Effect...

okinkurt
10-06-2013, 23:00   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj
Alıntı: DiamondMines  

Trine 2, Torchlight, Diablo 3, Aliens vs. Predator 2010, Mass Effect...

Senin sitede önerdiğini gördüydüm trine 2 kurdum grafikler felan acayip güzel bir oyun sonra 1 ide oynadım harbiden güzel :D

Kül Tigin
10-06-2013, 23:08   |  #4  
Üye
Teşekkür Sayısı: 12
86 mesaj
Alıntı: okinkurt  
Senin sitede önerdiğini gördüydüm trine 2 kurdum grafikler felan acayip güzel bir oyun sonra 1 ide oynadım harbiden güzel :

Güzelse bende oynayım yav. Film izleye izleye kafayı yedim.Videosuna baktımda güzel duruyor :)  Hemen indiriyorum ama 1 den başlayım ben :) Shank serisini oynamıştım daha önce o da hoş oyun. Bu tarz oyunlar hoşuma gidiyor. :)

Son Düzenleme: Kül Tigin ~ 10 Haziran 2013 23:13
okinkurt
10-06-2013, 23:15   |  #5  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
Alıntı: Kül Tigin  

Güzelse bende oynayım yav. Film izleye izleye kafayı yedim.Videosuna baktımda güzel duruyor :)  Hemen indiriyorum ama 1 den başlayım ben :) Shank serisini oynamıştım daha önce o da hoş oyun. Bu tarz oyunlar hoşuma gidiyor. :)

2. sinin %100 tr yaması var oyun çeviride 1. sinin bulamadım ing oynadım az biraz anlaşılıo zaten limbo yuda tavsiye ederim basit ve güzel oyunlar her zaman daha iyidir yeni oyunlarda grafik ve sistem kasıntılarından başka bir şey yok gdip sistem topluyosun gelip kuruyon yamuluyor bu tür oyunlar daha iyidir ve daha fazla keyif verir.

Kül Tigin
10-06-2013, 23:20   |  #6  
Üye
86 mesaj
 2. sinin %100 tr yaması var oyun çeviride 1. sinin bulamadım ing oynadım az biraz anlaşılıo zaten limbo yuda tavsiye ederim basit ve güzel oyunlar her zaman daha iyidir yeni oyunlarda grafik ve sistem kasıntılarından başka bir şey yok gdip sistem topluyosun gelip kuruyon yamuluyor bu tür oyunlar daha iyidir ve daha fazla keyif verir.

Oynamıştım Limboyu o da güzel oyun. En sonunda kız kardeşini tam bulmuştum orda bitti :)

okinkurt
10-06-2013, 23:22   |  #7  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

Oynamıştım Limboyu o da güzel oyun. En sonunda kız kardeşini tam bulmuştum orda bitti :)

Ben konuyu anlamadıydım ilk oynadım sonunda bu kız kim felan dedim heralde yavuklusu :D insan bir alt yazı felan koyar nası anlıcaz konuyu biz :D münencin .. yedik sanıyolar heral :D

Kül Tigin
10-06-2013, 23:27   |  #8  
Üye
86 mesaj
 Ben konuyu anlamadıydım ilk oynadım sonunda bu kız kim felan dedim heralde yavuklusu :D insan bir alt yazı felan koyar nası anlıcaz konuyu biz :D münencin .. yedik sanıyolar heral :

Doğru hocam haklısın bende ilk baştakonu ney o kız kim bilemediydim. :D Konusuna baktım oradan öğrendim. 2. oyunu olsa indirip oynarım hemen. Finali güzel yapamamışlar. Ben onca tuzakları onca bulmacayı o final için mi oynadım. Kız arkasından birinin geldiğini hissediyo oyun bitiyor :D

Son Düzenleme: Kül Tigin ~ 10 Haziran 2013 23:28
okinkurt
10-06-2013, 23:31   |  #9  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

Doğru hocam haklısın bende ilk baştakonu ney o kız kim bilemediydim. :D Konusuna baktım oradan öğrendim. 2. oyunu olsa indirip oynarım hemen. Finali güzel yapamamışlar. Ben onca tuzakları onca bulmacayı o final için mi oynadım. Kız arkasından birinin geldiğini hissediyo oyun bitiyor :

Ben o oyunda korktum nedense heralde umursamadım küçümsedim bi kapana yakalandım füçirkk çeri domatesin üstüne basmşlar gibi ses cıktı irkildim :D 2. si çıkacak diyolardı araştırdım ben ama yakın zaman çıkmaz.

Son Düzenleme: okinkurt ~ 10 Haziran 2013 23:32
Kül Tigin
10-06-2013, 23:34   |  #10  
Üye
86 mesaj
 Ben o oyunda korktum nedense heralde umursamadım küçümsedim bi kapana yakalandım füçirkk çeri domatesin üstüne basmşlar gibi ses cıktı irkildim :D 2. si çıkacak diyolardı araştırdım ben ama yakın zaman çıkmaz.

:D Bende o dev örümceklerden korkmuştum. Bir ayakları var kuytu bir yerden çıkıverdi böyle 2 metre :D En sonunda bütün ayaklarını kopartıp yuvarladım yuvarladım gövdesini kazıklara oturttum :D

okinkurt
10-06-2013, 23:36   |  #11  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

:D Bende o dev örümceklerden korkmuştum. Bir ayakları var kuytu bir yerden çıkıverdi böyle 2 metre :D En sonunda bütün ayaklarını kopartıp yuvarladım yuvarladım gövdesini kazıklara oturttum :

:D Yapımcılar bu oyuna ağırlık vermiş http://www.merlininkazani.com/Li ... -haber-52552p1.html limbo 2 biraz hayallerde kalacak gibi ama bakalım :D http://www.bolumsonucanavari.com ... Surebilir-30033.htm

Son Düzenleme: okinkurt ~ 10 Haziran 2013 23:39
Kül Tigin
10-06-2013, 23:41   |  #12  
Üye
86 mesaj
:D Yapımcılar bu oyuna ağırlık vermiş http://www.merlininkazani.com/Li ... -haber-52552p1.html limbo 2 biraz hayallerde kalacak gibi ama bakalım :

Hımm güzelmiş hayırlısı bakalım ama ilk konsola çıkar yine pc platformuna çıkması gecikir. İdare edecez artık :)

okinkurt
10-06-2013, 23:44   |  #13  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

Hımm güzelmiş hayırlısı bakalım ama ilk konsola çıkar yine pc platformuna çıkması gecikir. İdare edecez artık :)

İlk pc ye cıktıgını görmek cok zor cıksa kurtuluruz zaten çoğu optimize sorunundan oyunlar konsollara göre çıkartılıyor neyse bu konu sahibindende dayak yicez :D

okinkurt bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
AndcrewTR
11-06-2013, 00:03   |  #14  
AndcrewTR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 102
1,268 mesaj
 İlk pc ye cıktıgını görmek cok zor cıksa kurtuluruz zaten çoğu optimize sorunundan oyunlar konsollara göre çıkartılıyor neyse bu konu sahibindende dayak yicez :

Kahkaha

Bu arada konu sahibi için; buradaki oyunları deneyebilirsiniz. Baya oyun önerilmişti Ağzı kulaklarına varıyor

holocaust112
18-07-2013, 02:42   |  #15  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

Bu oyun gerçek dünyanın sanal hali. Ülkeler aynı. Oyuna biz vatandaş olarak başlıyoruz şirket iş antreman vs. kendimizi ekonomik ve askeri alanda güçlendiriyoruz. Ülkemiz için savaşlara katılıyoruz . Seçimlere katılabiliyoruz. Kendimizi ispat ettikten sonra aday bile olabiliyoruz başkanlık ve milletvekilliği için.. Kısacası güzel bir oyun . Tavsiye ederim..

http://karesibeyii.blogspot.com/ oyun hakkında kısa bilgi için

kayıt için