Oyun Tavsiyesi

okinkurt
19-12-2012, 14:57   |  #51  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj
Alıntı: GannicusS  
 allah allah sende hepte sosyete oldu

O ne demek güzelim öle ? :) bi oyun içinden veya sonundan bişey söliceksen spoiler uyarısı yap d.h de öle bi tik vardır ama bu sitede bulunmuyor ve oyun içinden bilgil almak istemiyen vatandaşlar var bide ettiğin laflara dikkat et sosyete falan kalbini kırarım gereksiz gerginlik yaratmayın yaşın kac senin beni ne kadar tanıyosun sosyete diyon ben senin basını kaldıramıyacağın yükseklikte dağın başında oturuyorum telefon hattı bile yok bi laf sölerken dikkatli olmak gerekir ben şakayla karısık söledim ama direk cepe hazır hemen sizde kafana kakarak mı sölemeliydim yani .....

Son Düzenleme: okinkurt ~ 19 Aralık 2012 15:03
XTFC
19-12-2012, 18:13   |  #52  
XTFC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
535 mesaj
Alıntı: okinkurt  

Ben o oyunu cok takip ettim ama nedense son zaman aklımdan cıkmış hatırlattığın iyi oldu :D oynamak gerek güzel oyun.

evet güzek oyun bende daha bitirmedim oyunu oynuyoruz işte :)

XTFC
19-12-2012, 18:15   |  #53  
XTFC avatarı
Yıllanmış Üye
535 mesaj
 heh kardeşim olayı çözdümde oradaki füze yönlendırıcısıne ates edemıorm galiba bastan ben çocuga memi karsılıgında götür benı dememıstım ondan oldu.füzeler ateslense nolur ateslenmese nolur yavv :D oyun sonu nasıl

füze yönlericisini vuramassın çünkü oyun boyunca yeteri kadar moral puanı toplamamışsın.

GannicusS
19-12-2012, 21:45   |  #54  
GannicusS avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
467 mesaj
Alıntı: ekox  

füze yönlericisini vuramassın çünkü oyun boyunca yeteri kadar moral puanı toplamamışsın.

jeton daha yeni düşüor Sinsi

GannicusS
19-12-2012, 21:47   |  #55  
GannicusS avatarı
OP Yıllanmış Üye
467 mesaj

O ne demek güzelim öle ? :) bi oyun içinden veya sonundan bişey söliceksen spoiler uyarısı yap d.h de öle bi tik vardır ama bu sitede bulunmuyor ve oyun içinden bilgil almak istemiyen vatandaşlar var bide ettiğin laflara dikkat et sosyete falan kalbini kırarım gereksiz gerginlik yaratmayın yaşın kac senin beni ne kadar tanıyosun sosyete diyon ben senin basını kaldıramıyacağın yükseklikte dağın başında oturuyorum telefon hattı bile yok bi laf sölerken dikkatli olmak gerekir ben şakayla karısık söledim ama direk cepe hazır hemen sizde kafana kakarak mı sölemeliydim yani .....

yav hocam niye bu kadar gerginsin kötü bişi demedimki okadar ayrıntısına giremem zatende spoiler butonu yok dediğin gibi

yanlış bısı dedıysem ozur dılerım

okinkurt
19-12-2012, 22:43   |  #56  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
 yav hocam niye bu kadar gerginsin kötü bişi demedimki okadar ayrıntısına giremem zatende spoiler butonu yok dediğin gibi

yanlış bısı dedıysem ozur dılerı

Dostum sosyete dedin veya bi harf atladın öle anlaşılıyor :S neyse bende gergindim biraz aşırı tepki verdim k.kalma :)

okinkurt
19-12-2012, 22:44   |  #57  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
Alıntı: melih_crea  
kardeşim call of cthulhu dark corners of the world kesinlikle tavsiye.....

Call of cthulhu süper bi oyun hakkaten :D tr yaması ile oynamışım eski ama kalite bi oyun

GannicusS
20-12-2012, 01:05   |  #58  
GannicusS avatarı
OP Yıllanmış Üye
467 mesaj
 Dostum sosyete dedin veya bi harf atladın öle anlaşılıyor :S neyse bende gergindim biraz aşırı tepki verdim k.kalma :)
 walla forumda en sevdiğim dostlarımdan birisin haraketin biraz atarlıca geldi liseliler gibi ama şaşırdım neyse sende k.bakma :))

GannicusS
20-12-2012, 01:07   |  #59  
GannicusS avatarı
OP Yıllanmış Üye
467 mesaj
Alıntı: melih_crea  
kardeşim call of cthulhu dark corners of the world kesinlikle tavsiye.....
 saol kardeşim biraz eskiymiş ama saol :D

okinkurt
20-12-2012, 02:24   |  #60  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
 walla forumda en sevdiğim dostlarımdan birisin haraketin biraz atarlıca geldi liseliler gibi ama şaşırdım neyse sende k.bakma :))

:D Valla hocam atar değilde hani sosyetik dedimi zaten kıl olduğum bi mevzudur şuan dağın başında 10 kb netle foruma girmeye calısıyorum bu yorumu da 12 seferde anca atıcam muhtemelen net gidiyor 3g nin gücü :D sen damarıma bastın biraz ondan oldu :D neyse garik olur böle vakalar :D önemli olan yanlışı düzeltmektir :) sen düzelttin no porplem :D

okinkurt bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
XTFC
20-12-2012, 17:24   |  #61  
XTFC avatarı
Yıllanmış Üye
535 mesaj

beyler bana aslında kaliteli FPS lazım Metro 2033 tarzı birşey hani devasa yaratıklar olsada olmasada olur

GannicusS
20-12-2012, 18:14   |  #62  
GannicusS avatarı
OP Yıllanmış Üye
467 mesaj
beyler bana aslında kaliteli FPS lazım Metro 2033 tarzı birşey hani devasa yaratıklar olsada olmasada
 Cryostasis: Sleep of Reason

GannicusS
20-12-2012, 18:20   |  #63  
GannicusS avatarı
OP Yıllanmış Üye
467 mesaj

:D Valla hocam atar değilde hani sosyetik dedimi zaten kıl olduğum bi mevzudur şuan dağın başında 10 kb netle foruma girmeye calısıyorum bu yorumu da 12 seferde anca atıcam muhtemelen net gidiyor 3g nin gücü :D sen damarıma bastın biraz ondan oldu :D neyse garik olur böle vakalar :D önemli olan yanlışı düzeltmektir :) sen düzelttin no porplem :

hocam dediğin amnessiayı indiriyorum inş dediğin kadar vardır :))

XTFC
20-12-2012, 21:49   |  #64  
XTFC avatarı
Yıllanmış Üye
535 mesaj
 Cryostasis: Sleep of Reason

güzel oyuna benziyor deneycem birde aranızda yeni Medal of Honor'u deneyen var mı  ?

Qromodynmc
20-12-2012, 21:54   |  #65  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

Medal of honor Warfighteri denemedim ama şüphem yok çok iyidir,Medal of honor 2010 güzeldi,Onun dışında Far cry 3 ;)

GannicusS
20-12-2012, 21:57   |  #66  
GannicusS avatarı
OP Yıllanmış Üye
467 mesaj

güzel oyuna benziyor deneycem birde aranızda yeni Medal of Honor'u deneyen var mı  ?

medal of honor efsanedir ps1 de oynadıgımı hatırlıorum ve suan medal of honor airborne oynuorm gayet guzel.

XTFC
21-12-2012, 01:57   |  #67  
XTFC avatarı
Yıllanmış Üye
535 mesaj
 medal of honor efsanedir ps1 de oynadıgımı hatırlıorum ve suan medal of honor airborne oynuorm gayet guzel.

saol dostum artık birinden başlıyacağız :)

okinkurt
21-12-2012, 03:05   |  #68  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

Cryostasis güzel oynadığım en güzel konulu oyun %100 türkçe yaması da var . Medal of honnor berbat olmuş bence hiç beğenmedim bi fark koyamamışlar ortaya ve cok ağır bi oyun :D .

Son Düzenleme: okinkurt ~ 21 Aralık 2012 03:13
okinkurt
21-12-2012, 03:09   |  #69  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
beyler bana aslında kaliteli FPS lazım Metro 2033 tarzı birşey hani devasa yaratıklar olsada olmasada

Stalker serisini oyna baya güzeldir Metro ya benziyor biraz.

Stalker . shadow of chernobil

Stalker : clear sky

Stalker : call of pripyat seri bu şekilde sıralanıyor hepsinin tr yaması mevcut.

XTFC
21-12-2012, 04:12   |  #70  
XTFC avatarı
Yıllanmış Üye
535 mesaj

Stalker serisini oyna baya güzeldir Metro ya benziyor biraz.

Stalker . shadow of chernobil

Stalker : clear sky

Stalker : call of pripyat seri bu şekilde sıralanıyor hepsinin tr yaması mevcut.

saolasun üstad oyunlar iyiye benziyor benim için senaryo derinliği önemli konusu nedir tam olarak.

okinkurt
21-12-2012, 04:36   |  #71  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
 saolasun üstad oyunlar iyiye benziyor benim için senaryo derinliği önemli konusu nedir tam olarak.

Oyun nükleer felaketten sonraki dünyayı konu alıyor diyim sana kısaca fallout 3 oynamışsındır o tarz bi oyun bu dünyada hayatta kalmaya calısıyoruz radyoaktif bölgeler mutantlar vs mevcut oyunda tabi 1. oyunu diyorum 3 oyunun birleştiği konuyu söleyemiyorum cünki 3. oyunu oynamadım 2 tanesini bitirdim :D clear sky da ise bir araştırma grubuna öncülük ederken bir patlama oluyor bbütün ekip ölüyor bi biz hayatta kalıyoruz ama hafıza gidik gözümüzü clear sky da acıyok sonra aldığımız görevleri yapıyoruz fazla hikayeye girmiyorum oyna yıp gör zevki kacmasın bu tarz oyunlar arasında en iyisi stalker dır.

XTFC
21-12-2012, 05:31   |  #72  
XTFC avatarı
Yıllanmış Üye
535 mesaj

Oyun nükleer felaketten sonraki dünyayı konu alıyor diyim sana kısaca fallout 3 oynamışsındır o tarz bi oyun bu dünyada hayatta kalmaya calısıyoruz radyoaktif bölgeler mutantlar vs mevcut oyunda tabi 1. oyunu diyorum 3 oyunun birleştiği konuyu söleyemiyorum cünki 3. oyunu oynamadım 2 tanesini bitirdim :D clear sky da ise bir araştırma grubuna öncülük ederken bir patlama oluyor bbütün ekip ölüyor bi biz hayatta kalıyoruz ama hafıza gidik gözümüzü clear sky da acıyok sonra aldığımız görevleri yapıyoruz fazla hikayeye girmiyorum oyna yıp gör zevki kacmasın bu tarz oyunlar arasında en iyisi stalker dır.

süpersin çok saol :)

GannicusS
21-12-2012, 13:01   |  #73  
GannicusS avatarı
OP Yıllanmış Üye
467 mesaj

hocam fall out bide RAGE nin konusu nedir tam olarak bilior musun?

birde bu dediğim oyunlarla stalker uzun bi senaryoyamı sahip ?phripyat F.oyun gibi bi sitede yok :S

Son Düzenleme: GannicusS ~ 21 Aralık 2012 13:09
okinkurt
21-12-2012, 13:05   |  #74  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
hocam fall out bide RAGE nin konusu nedir tam olarak bilior musun?

birde bu dediğim oyunlarla stalker uzun bi senaryoyamı sahip ?

Dostum fallout 3 ü hayal meyal hatırlıyorum a.b.d ile cin arasında bir nükleer savaş cıkıyor dünya harap oluyor bizde anamızın karnından fırlıyoz o ara cinsiyet felan seciyoz :D cocukluktan başlatıyor babamız kayıp onu arıyoruz oyunda yanlış hatırlamıyosam rage i bilmiyorum oynamadım.

okinkurt
21-12-2012, 13:15   |  #75  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

Stalker ın senaryosu uzun en azından 2 oyuna bakarak sölüyorum baya gidiyor zaten kolay bi oyun değil öle al silahı dal etrafa :D baya sağlamdır.

okinkurt bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]