Oyuncuları sevindirecek bir haber!

CHIP Online
03-02-2014, 17:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Biz daha ilkine dokunamadan, ikincisinin haberleri geldi bile... İşte o cihaz ve sunacakları...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/oyu ... ir-haber_45166.html

Resimlerle: En iyi 10 Xbox 360 oyunu!

Yeni jenerasyon konsol savaşlarının kilit notalarından bir tanesi olan fiyatlandırma, bugün birçok kullanıcının tercihini etkiliyor. Fakat Xbox One, her ne kadar PS4'ten pahalı olsa da yarışta iddialı bir şekilde yoluna devam ediyor.


Yine de elindekiyle yetinmeyen Microsoft, yakın zamanda daha ucuz bir Xbox One modeli ile çıkageleceğinin müjdesini verdi. Cuma günü yapılan açıklamaya göre, yeni konsol 2014 yılının içerisinde, an itibarı ile bilinen 499 dolarlık etiket fiyatından çok daha ucuz olarak raflardaki yerini alacak. Birçok piyasa analizcisine göreyse, eğer Microsoft bu yıl içerisinde daha ucuz bir Xbox One modeli üretmeyi başarırsa, halihazırda olan modelin de PS4 ile aynı fiyat etiketine düşmesi işten bile değil.


Düşük bütçeli yeni bir Xbox One denildiği zaman akla ilk olarak optik sürücüye sahip olmayan bir model geliyor zira Microsoft'un aklında her zaman bu fikrin olduğu biliniyor. Ayrıca Microsoft, bundan bir süre önce yaptığı açıklamasında, Xbox One'ı üretirken sürücüsüz şekilde piyasaya çıkarmayı düşündüklerini ama sonradan sürücülü bir modele döndüklerini söylemişti.

Tüm Konu: Oyuncuları sevindirecek bir haber!

Resimlerle: En iyi 10 Xbox 360 oyunu!

Kaynak: www.chip.com.tr