oyunlarda ani fps düşüşleri

ratasoy
08-01-2009, 02:51   |  #26  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

Değerli arkadaşlar,
Problemin aynısı bende de oluyor.Dediklerinizin hepsini yaptım.Son olarak loseyourself arkadaşımızın bahsettiği işlemcinin tozlanma problemini de temizleyerek igderdim.Fakat hala aynı problem devam ediyor.Fakat benim yaşadığım problemin detayları biraz daha farklı.Şöyle ki,benim oyunlarda takılma olayı ara sıra oluyor.Yani bazen bakıyorsunuz takılma var bazen ise yok.Denemelerim sonucu sabah saatlerinde takılmanın olmadığı,akşam saatlerinde daha çok olduğunu farkettim.Bir arkadaşım apartman elektrik şebekesi ile ilgili olabileceğini ve güç kaynağı ile birlikte tekrar denememi önerdi.Şimdi onu deneyeceğim.Fakat daha başka önerisi olan arkadaş varsa lütfen fikirleri ile bana yardımcı olsun.Gerçekten kafayı yemek üzereyim!!

alcaryn
22-10-2010, 20:33   |  #27  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar biliyorum konu acılalı baya olmuş ama aynı sorun bende de mevcut sistemim kaldırdığı halde yeni eski hiç farketmiyo nerdese tüm oyunlarda fps 60-70 arası gayet güzel giderken bi anda 3-4 e düşüyo ve 20 -30 saniye sonra eski haline geri dönüyo belli aralıklarla bbu böle tekrarlıyo sorun ne olabilir acaba