Oyunlarımda sürekli takılmalar başladı

Loyaltomyself
11-10-2015, 11:11   |  #1  
Loyaltomyself avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhabalar 2-3 gün önce bütün oyunlarımda takılmalar başladı fps 60 ın üstünde olsa da takılıyor bu takılmalar sanki fps atlıyormuş gibi karakter ışınlanıyormuş gibi kekeleme diyebiliriz sanırım vsync'nin açık kapalı olması değiştirmiyor durumu ekran kartı ve cpu driverlarım güncel ve bu olay netimle alakalı da değil offline oyunlarda bile oluyor bu takılmalar bilgisayarım iyi bir bilgisayar değil fakat eskiden 60 fps akıcı takılmadan oynadığım oyunlar gene 60 fps fakat bu takılmalar oluyor cs:go da bir şey farkettim oyunu 1 dk falan oynuyorum hiç bir sıkıntı yok eskisi gibi sonra sv ve var değerleri arada yükseliyor ve ne zaman yükselse bu takılmalar oluyor takılmalar bi başlayınca daha da durmuyor zaten bu arada sv var değerleri netinle alakalı falan demeyin lütfen botlarla oynarken de aynı şey oluyor bilgisayarımda kayda değer bir şey yaptığımı hatırlamıyorum güç seçeeklerinden performansı en üste getirdim pcnin ayarları falan kıstım ama nafile oyunun ayarlarını da kıssam da yükseltsem de takılmalar aynı fps de aynı ping de aynı bu olaylardan sonra hd videolarda da yırtılmalar olmaya başladı malwarebytes tarattım ccleaner ile temizledim fakat hala aynı :( umarım yardım edersiniz teşekkürler şimdiden