Oyunun ismini hatırlamıyorum

Ofg58
29-09-2020, 12:56   |  #1  
Ofg58 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar merhaba bundan yaklaşık  6 7 yıl önce bi oyun sitesinden oynadığım dövüş oyunu vardı. 2d oyundu. Oyunun farklı modları vardı. Hikaye modu, takım savaşı modu falan. Oyunun hikaye modunu 3 farklı karakterle oynayabiliyoduk. Biri kırmızı giysili, kılıçlı. Ikincisi siyah giyisili, siyah dağınık saçlı, kaslı bi abi. Diğeri de okcu biriydi bunu tam hatırlayamadim. Bu arada oyun haritanın en solundan en sağına kadar giderken önüne gelen düşmanları öldürüp rakibin kalesini yok etme oyunuydu. Hatta moba oyunları gibi sağda 3 tane skilleri oluyodu karakterlerin, bu skillerle kombo yapıp yeni vuruşlar yapabiliyoduk. Daha sonradan mobil oyunu da çıkmıştı. Hatırladığım kadarıyla oyunun isminde "fight, fighting, fighter" bu kelimelerden birinin geçiyor olması lazım ama emin değilim. Umarım yardımcı olursunuz teşekkür ederimKahkaha

seto__
30-09-2020, 17:46   |  #2  
seto__ avatarı
Yönetici
Teşekkür Sayısı: 41
869 mesaj

Saydığın şeyler genel olarak türe özgü, generic şeyler. Benim de 6-7 sene önce öyle oynadığım bir fighting oyunu vardı. Zindanda bir hanım ablamız yaratıkları kese kese gidiyordu falan ama ben de bulamadım bir daha hiç. Galiba bu oyunlar bizim için sonsuza kadar tarihin sayfalarında gömülü kalacak bilen birileri çıkmazsa Kahkaha