Özel Mesaj Yerine Konu açalım !

Erhan Tiryakioğlu
02-05-2010, 12:56   |  #1  
Erhan Tiryakioğlu avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
4,716 mesaj

İyi günler Chip Online Ailesi.

Arkadaşlar konu açmadan lütfen açacağınız konunun araştırmasını yapın diyoruz ancak bir şeyi unutuyoruz sanırım, özel mesaj ...

Arkadaşlar Forumda çerimiçi olan kişiler çok çoğuda Bilgisayar hakkında Yazılım ve Donanım konusunda iyiler eğer hızlı cevap almak istiyorsak Özel Mesaj yerine "Konu açalım" . Bu şekilde birkaç dakika içinde cevapları alabilirsiniz ama Chip online'a haftada bir giren birine sorup da günlerce beklemeyi tercih ederseniz o size kalmış, Okullardan dolayı çoğu arkadaşım 4-5 günde veya haftada bir kez giriyor içlerinde ben varım  ve bu mesaj konusu canımı sıkmaya başladı lütfen daha dikkatli olalım, kimse özel mesaj kutusunu kapatmak zorunda kalmasın.

Sorununuzu hemen çözebilmek için önce Forumda araştırma yapıp sonra "Eğer çözüm bulamadıysanız" foruma "Başlığı konu ile ilgili olan" bir konu açınız ve Forum Kurallarını Okuyunuz.

Semih Özyurt
02-05-2010, 13:38   |  #2  
Semih Özyurt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,749 mesaj

erhan'a sonuna kadar katılıyorum

Serkan Karadaş
02-05-2010, 14:03   |  #3  
Serkan Karadaş avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 15
909 mesaj

en başından beri bu bilinçle hareket edilmesi gerekirdi ancak henüz o bilinci oluşturamamış üyeleri uyarmana çok sevindim Erhan Tiryakioğlu.

Erhan Tiryakioğlu
02-05-2010, 14:08   |  #4  
Erhan Tiryakioğlu avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
4,716 mesaj

Hem vakit kaybı olmaz hemde özel mesaja cevap vermeyince aramız bozulmaz böyle olursa eğer inşallah...

_hEro
02-05-2010, 19:21   |  #5  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,428 mesaj

Sana katılıyorum Erhan.

theironman
09-05-2010, 08:01   |  #6  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj
Alıntı: Erhan Tiryakioğlu  
İyi günler Chip Online Ailesi.

Arkadaşlar konu açmadan lütfen açacağınız konunun araştırmasını yapın diyoruz ancak bir şeyi unutuyoruz sanırım, özel mesaj ...

Arkadaşlar Forumda çerimiçi olan kişiler çok çoğuda Bilgisayar hakkında Yazılım ve Donanım konusunda iyiler eğer hızlı cevap almak istiyorsak Özel Mesaj yerine "Konu açalım" . Bu şekilde birkaç dakika içinde cevapları alabilirsiniz ama Chip online'a haftada bir giren birine sorup da günlerce beklemeyi tercih ederseniz o size kalmış, Okullardan dolayı çoğu arkadaşım 4-5 günde veya haftada bir kez giriyor içlerinde ben varım  ve bu mesaj konusu canımı sıkmaya başladı lütfen daha dikkatli olalım, kimse özel mesaj kutusunu kapatmak zorunda kalmasın.

Sorununuzu hemen çözebilmek için önce Forumda araştırma yapıp sonra "Eğer çözüm bulamadıysanız" foruma "Başlığı konu ile ilgili olan" bir konu açınız ve Forum Kurallarını Okuyunuz.
Yerinde bir tespit; önce konuyu araştırıp sonra gerekirse özel mesaj olayından faydalanmak en doğrusu... Ama bu mesajla bir şeylerin değişeceğini sanmıyorum ne yazık ki, ama yine de denemeye değerdi :)

panda34
12-05-2010, 15:33   |  #7  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,344 mesaj
Alıntı: Erhan Tiryakioğlu  
Bence önce forum kurallarını okuyup sonra konu açarlarsa daha iyi olur.

Atilla Sarıtaş
12-05-2010, 15:38   |  #8  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
5,871 mesaj

Bazılarıda hem mesaj atıyor hem de konu açıyor.