P 3 BİR PCYE DVD YAZICI TAKILIRMI??

MACIOGLU
16-09-2006, 09:28   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
13 mesaj

merhaba,
ben bu konuyu daha öncede sormuştum fakat benim sistemim pentium 3 1 ghz 512 mb sdram 160 gb hdd var fakar bu yazıcının sistem minimum sistem gereksinimi p 3 550 cpu,128 mb ram, 100 mb disk alanı işletim sistemi; winxp,2000,me,98se yani çalışması gerek ben mi yanlış düşünüyorum. p4 3.2 ghz'lik bir sistem de denedim, çalıştı
konuyu tekrar aşağıda sordum, recep beyin söylediği gibi nero 7 kullandım, firmware güncelledim olmadı. yaşadığım problemi aşağıda açıkladım.

'PHILIPS SPD1400BD dvd yazıcı aldım yanında Nero 6 veriyor. Fakat 1 defa dvd -r 3,5 gb verı yazdırdım, o işlemden sonra yazmayıp dvd +r, dvd -r ve dvd +-rw yazdırırken ön bellek çok büyük diyor kısa bir süre sonra yazdırma başarısız hatası veriyor.
dvd +r veya dvd -r yazdırmak istediğimde işlem başlıyor daha sonra aşağıdaki hatayı veriyor. ama dvdlere bir zarar vermiyor, dvd +-rw aynı hatayı veriyor o dvd kullanılmaz hale geliyor.'

bu konuyla ilgili yadımcı olurmusunuz.???
aldığım dvd yazıcı resmi aşağıda.

barisaydiner
16-09-2006, 16:01   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
486 mesaj

philips in cd - dvd ürünlerinde hep oluyor bu tür şeyler bir alan bin pişman zaten çözüm güncellemek felan olur ama oda olmuyor diyosun bence değiştir