PACKARD BELL LS44 CORE İ5 bir bakım

ersens
21-06-2011, 13:08   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

arkadaşlar bu bilgisayarı almayı düşünüyorum bu sırada indirimde grafik ve 3 boyutlu programlar çalışıyorum ayrıca oyun oynamayıda severim istediklerime karşılık verebilirmi acaba masa üstü tercih etmiyecem işim geregi bilgisayarı yanımda olması gerekli arada işe felanda götürüyorum onun için laptop tercihimdir.

kullananlar ve bu markayı bilenler varsa yorum ve fikirlerinizi bekliyorum bu ay sonunda alacam.

Özellikler                                                                                                                                                                                                                                                       
                                                İşlemci TeknolojisiIntel® Core™ i5                                                                                        İşlemci Hızı2.30GHz Turbo ile 2.90GHz                                                                                        İşlemci Numarası2410M                                                                                        İşlemci Ön Bellek3 MB                                                                                        Hafıza (RAM) Kapasitesi6 GB                                                                                        Hafıza (RAM) TipiDDR3                                                                                        Sabit Disk Kapasitesi500 GB                                                                                        İşlemci MarkasıINTEL                                                                                        Ekran Kartı Hafızası1024 Mb                                                                                        VGA Chipset MarkasıAMD                                                                                        VGA Chipset ModeliHD6650M                                                                                        Ekran Boyu(inch)17.3" LED                                                                                        Monitör TipiWXGA                                                                                        Maksimum Çözünürlük1600 x 900                                                                                        Optik SürücüDVD±RW Double Layer                                                                                        Mobil ÖzelliklerBlueTooth, Kart Okuyucu, Wireless, Kamera                                                                                        İşletim SistemiWin 7 Home Premium Tr                                                                                        Ağırlık3 KG                                                                                        DiğerUSB 3.0                                                                                        Ekran Kartı TipiPaylaşımsız Hafıza

Tekno_Loji
21-06-2011, 13:11   |  #2  
Tekno_Loji avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 35
1,677 mesaj

3D programlar kullanıyorsan i7 seçersen işlemciyi daha iyi olur ama bu da yeterli olabilir sanırım

ersens
21-06-2011, 13:28   |  #3  
OP Taze Üye
7 mesaj

bu bana yeterli olacak ama bu markayı kullananlar varmı acaba nasıl sorun felan cıkarırmı tereddütlerim var

Tekno_Loji
21-06-2011, 13:44   |  #4  
Tekno_Loji avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 35
1,677 mesaj

http://forum.donanimhaber.com/m_48551756/tm.htm

aykutti
19-07-2011, 17:56   |  #5  
Yıllanmış Üye
109 mesaj

DH de denene göre fandan iğrenç şekilde değişik değişik sesler geliyormuş ve ton sürekli değişiyormuş bunları okuduktan sonra soğudum laptoptan fakat ilk gördüğümde görünüşü ve özellikleri çok hoşuma gitmişti

aykutti
19-07-2011, 17:57   |  #6  
Yıllanmış Üye
109 mesaj

DH de denene göre fandan iğrenç şekilde değişik değişik sesler geliyormuş ve ton sürekli değişiyormuş bunları okuduktan sonra soğudum laptoptan fakat ilk gördüğümde görünüşü ve özellikleri çok hoşuma gitmişti

bayramses
12-11-2011, 13:54   |  #7  
Taze Üye
3 mesaj

harika bir bilgisayar kullanıyorum ve çok memnunum fandan ses falanda gelmiyor :)

mehmettarik
20-08-2012, 02:44   |  #8  
Taze Üye
3 mesaj

peckard bell markasını asla tavsiye etmiyorum.

6 GB ram

2 GB ekran kartı.

3.1 GHz e kadar yükselebilen işlemci hızı olmasına rağmen bilgisayar çok yavaş. 

Ayrıca aynı odada olmadıktan sonra internet'e bağlanma seviyesi de çok düşük. aşağı kattaki arkadaşla önceki bilgisayarımla ortak internet kullanabiliyordum. Ama peckard bell ile modemi yukarı almak zorunda kaldık. Üstelik başka bir odaya gittiğimde de modemi yanımda götürmek zorunda kalıyorum.

Kısacası tam bir rezalet

Kapalı Hesap (223846)
20-08-2012, 03:19   |  #9  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 206
5,277 mesaj

Ekran kartı vasat, 3 boyutlu çalışmalar için ekran kartı daha iyi olan bir notebook'a yönelmelisin .

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (151482) ~ 20 Ağustos 2012 03:21
mehmettarik
20-08-2012, 08:50   |  #10  
Taze Üye
3 mesaj

http://www.hizlial.com/u30.001.1 ... keting_27032012&adw

PACKARD BELL TS11-HR-626TK Core i5-2450M 2.50GHz 6GB 500GB 2GB GT630M 15.6'' W7Basic Notebook'u bir ay önce aldım. Özellikleri mükemmel olmasına rağmen Bilgisayar çok yavaş.

Üstelik aynı odada olmadıktan sonra internet'e bağlanma seviyesi de çok düşük. Aşağı kattaki arkadaşla önceki bilgisayarımla ortak internet kullanabiliyordum. Ama peckard bell ile modemi yukarı almak zorunda kaldık. Hatta hatta başka bir odaya gittiğimde de modemi yanımda götürmek zorunda kalıyorum.