Panda Internet Security Suite 2006 Yardım

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
asgard
20-09-2006, 10:59   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

04/2006 tarihli Chip CDsinden Panda Antivirus'ü bir kaç gün önce yükledim ancak  çevrimiçi kayıt yapamıyorum. Girdiğiniz etkinleştirme kodu geçersiz diyor ama etkinleştirme kodunun girileceği alanı belirtmemiş zaten belirtse de elimde bir etkinleştirme kodu bulunmuyor.Bütün bunların üstüne sürekli olarak güncelleştirmelerinizi yapılandırın(kayıt olmanız gerekmekte) uyarısı veriyor ve güncelleme yapılırken de bir hata oluştu tamamlanamadı uyarısı çıkıyor.
Bu sorunu nasıl halledebilirim yardım ederseniz çok sevinirim
                                           Teşekkürler.

Son Düzenleme: asgard ~ 20 Eylül 2006 11:00
gkolcu
12-10-2006, 04:23   |  #2  
Taze Üye
3 mesaj

Aynı sorunu kelimesi kelimesine ben de yaşıyorum.... Gördüğüm kadarıyla arkadaş 20 Eylülden beri yardım alamamış. Demek ki tam sürüm olayı batak......

ozkanka1988
21-02-2007, 16:39   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj
asgard
04/2006 tarihli Chip CDsinden Panda Antivirus'ü bir kaç gün önce yükledim ancak  çevrimiçi kayıt yapamıyorum. Girdiğiniz etkinleştirme kodu geçersiz diyor ama etkinleştirme kodunun girileceği alanı belirtmemiş zaten belirtse de elimde bir etkinleştirme kodu bulunmuyor.Bütün bunların üstüne sürekli olarak güncelleştirmelerinizi yapılandırın(kayıt olmanız gerekmekte) uyarısı veriyor ve güncelleme yapılırken de bir hata oluştu tamamlanamadı uyarısı çıkıyor.
Bu sorunu nasıl halledebilirim yardım ederseniz çok sevinirim
                                           Teşekkürler.
Ümit Öncel
22-02-2007, 17:00   |  #4  
Taze Üye
12 mesaj

Merhaba,

Programların tam sürümlerinin yayınlanması, genellikle yazılım firmaların ürünlerini tanıtmak için düzenledikleri promosyon kampanyaları dahilinde yer alıyor. CHIP dergisinin firmalar ile yaptığı işbirliğinin sonucunda da, piyasada halen ücret karşılığı satılmakta olan yazılımları okurlarımıza ücretsiz olarak sunabiliyoruz.

Fakat firmaların bu gibi kampanyaları çoğunlukla bir kaç ay ile sınırlı oluyor. CHIP DVD'de görmüş olduğunuz bir tam sürüm programı, yayınlandıktan sonraki bir kaç ay içerisinde kurduğunuz taktirde tamamen ücretsiz ve sınırsız kullanabilirsiniz. Ama programın yayınlanmasının üzerinden bir kaç ay geçtikten sonra kurulum gerçekleştirmeye çalıştığınızda ne yazık ki bu tip sorunlarla karşılaşabilirsiniz.