Para kazandıran facebook uygulaması!

Myth6984
12-11-2011, 21:00   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Bu uygulama İSObil yazılım şirketi tarafından geliştirilmiştir. Şu an 40 bin kullanıcısı var ve bu sayı her dakika artıyor.

Uygulama nasıl çalışır?
Facebook sayfalarını karşılıklı olarak beğendiren, beğendikçe "Kredi" kazandıran ve bu kredilerle para kazandıran bir sistemdir.

Facebook sayfanız varsa; kazandığınız kredilerle kendi sayfalarının hayran sayısını arttırabilir,

Facebook sayfanız yoksa; kazandığınız kredi karşılığı 10 TL'ye ulaştığında ödeme alabilirsiniz.

Uygulamaya bu adresten erişebilirsiniz http://www.facebook.com/likedwins

kabataslak
13-11-2011, 21:03   |  #2  
Taze Üye
19 mesaj

hoşgeldiniz sayfasını çok güzel yapmışlar fakat bu bir ticaret siz 10tl kazanana kadar adamlar çuvalla götürür parayı.Gözümüz yok tabiki ama facebook daha yaşanmaz bir hale geliyor bu tür uygulamalarla

Son Düzenleme: kabataslak ~ 14 Kasım 2011 13:25
Myth6984
14-11-2011, 20:20   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

Haklısın adam çuvalla kazanıyor olmasa böyle bir uygulamayla uğraşmaz ama ben kazanacağım parayı değil de sayfamın popülerliğini düşünüyorum özgün içeriğe sahip bir sayfanız olursa kendi sayfanızın reklamını yapıp kazançlı çıkabilirsiniz sitem facebook sayfamdan trafik almaya başladı bile içeriğim sayesinde kredi kazanmak için sayfamı beğenen insanlar bile paylaşımlarımdan dolayı kayıtsız kalamıyor 10 kişiden 5'i siteme giriyor benim için bu hiç yoktan iyidir :)