Paragon Hard Disk Manager 2009 Special Edition [03.02.2010]

CHIP Online
03-02-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Bu hepsi bir arada yazılım paketi ile bilgisayarınızın sabit diskini koruyabilir, bakımlı tutabilir ve de idare edebilirsiniz. Günümüzün sabit diskleri için gereken bütün araçlar tek bir yazılım paketinin içerisinde mevcuttur. Paragon kalitesiyle disk biçimlendirme, yedekleme, kopyalama, bölümlendirme, temizleme, sistem yönetimi ve sistem kurtarma özellikleri sizin emrinizde.Bu kapsamlı yazılım paketi kullanımı kolay arayüzü ile bütün bu işlemlere kolayca erişim imkanı sunar. Size zaman ve para kazandırır.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

Bu hepsi bir arada yazılım paketi ile bilgisayarınızın sabit diskini koruyabilir, bakımlı tutabilir ve de idare edebilirsiniz. Günümüzün sabit diskleri için gereken bütün araçlar tek bir yazılım paketinin içerisinde mevcuttur. Paragon kalitesiyle disk biçimlendirme, yedekleme, kopyalama, bölümlendirme, temizleme, sistem yönetimi ve sistem kurtarma özellikleri sizin emrinizde.Bu kapsamlı yazılım paketi kullanımı kolay arayüzü ile bütün bu işlemlere kolayca erişim imkanı sunar. Size zaman ve para kazandırır.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumHDM 2009 Special Edition ile:Sisteminizi kurulu bütün yazılımlar ve ayarlar ile yedekleyebilir;
Yedekleme yaparken çalışmayı sürdürebilir;
Yeniden kurulum olmadan bütün bir sabit diski dakikalar içerisinde geri getirebilir;
İşletim sistemi çalışmasa bile boot esnasında sistem kurtarabilir;
Kolayca idare edilebilecek optimum disk bölümlendirme işlemleri yapabilir;
Sisteminizi il günkü gibi çalıştırabilir;
Aynı sabit diskte 16'ya kadar işletim sistemi idare edebilir;
Veri ve sistem bilgilerini diskler ve bölümler arasında kolayca aktarabilir;
Verilerin düzgün yerleştirilmesini sağlayan defrag işlemiyle performansı arttırabilir;
Bir diski yeni bir diske aktarabilir böylece işletim sistemini farklı bir PC'ye bile aktarabilir;
Ek diskler ile depolama kapasitesini arttırabilir;
Disk temizleme aracıyla silinen verilerin geri getirilmesini engelleyerek, gizliliğinizi koruyabilir;
Mevcut bütün Paragon sabit disk yönetim teknolojilerinden yararlanabilirsiniz.
Bu yazılım paketi sistem kontrollerine uygun fiyatlı güçlü erişim yetenekleri kazandırarak hayatınızı kolaylaştırır, vaktinizin cebinizde kalmasını sağlar.
Ve çok daha fazlası…
Kısıtlamalar: WinPE RCD bu pakette yoktur. Hard Disk Manager 2010  Suite'e ücretsiz yükseltme imkanı yoktur. Hard Disk Manager 2009 Special Edition sahipleri HDM 2010 için özel bir yüzde 30 indirime sahiptir. Bunun için özel tekliflerin iletilmesini kabul etmeleri gerekmektedir.64bit sistem kullanıcıları bu bağlantıdan 64 bit sürümü indirebilir (Dosya boyutu: 155 MB)Teknik destek:Bu yazılımın Giveaway sürecinde Paragon Software http://twitter.com/paragonsoftware kanalı üzerinden ücretsiz teknik destek sunmaktadır. İndirme, kurulum, aktivasyon sorunlarını bildirebilirsiniz.

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: Paragon Hard Disk Manager 2009 Special Edition

GeçeninYargıcı
03-02-2010, 10:34   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
144 mesaj

Teşekkürler

Kapalı Hesap (158417)
03-02-2010, 13:21   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 8
1,060 mesaj

Teşekkürler

Kapalı Hesap (135391)
03-02-2010, 14:03   |  #4  
Kapalı Hesap
2,758 mesaj

Teşekkürler CHIP !

zrgnlr04
03-02-2010, 14:15   |  #5  
Yıllanmış Üye
977 mesaj

teşekkürlerden öte benim bir diyeceğim:HDTune misali HardDiskin sağlık taramasını da yapıyor mu?yani badsectör filan var mı gibi?Bildiğiniz gibi HDTune bu konuda oldukca başarılı idi.Çok yönlü,çok maarifetli olan bu programı kullanan,deneyen varsa yardımcı olabilir mi?boşu boşuna 150MB indirmeyelim.Süresi dolmadan yardım eden olursa çok memnun oluruz?

Son Düzenleme: zrgnlr04 ~ 03 Şubat 2010 14:19
M€RV€
03-02-2010, 19:18   |  #6  
Yıllanmış Üye
145 mesaj

Teşekkürler çok güzel paylaşım

yucel_guc
08-02-2010, 01:44   |  #7  
Taze Üye
2 mesaj