Paraşüt Ön Muhasebe Programı

ibrahimp
21-01-2016, 12:05   |  #1  
ibrahimp avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

KOBİ’ler ve girişimler için ön muhasebe ve cari hesap programı: Paraşüt

Yeni kurulmuş işletmeler ve mevcut işini büyütmek isteyenler için hazırlanmış,

bulut tabanlı, tamemen internet üzerinden kullanabileceğiniz bir ön muhasebe

programı: Paraşüt.

Web üzerinden internete erişebileceğiniz ve web tarayıcısı olan her cihazdan

kullanabileceğiniz Paraşüt’ü istediğiniz sayıda kullanıcı açıp tüm çalışanlarınız ve

muhasebeciniz ile beraber kullanabilirsin. Paraşüt aylık, 6 aylık, yıllık ve 3 yıllık

paketler halinde abonelikle çalışıyor, kullandığınız kadar ödüyorsunuz. Detaylı

raporlama, faturalama, cari hesap takibi, mutabakat için fatura ve web üzerinden

yazışma dahil tüm özellikler pakete dahil. Bunun yanında çözüm ortakları ile

beraber sundukları Online Tahsilat ve Elektronik Fatura gibi özelliklerden de

yararlanabilirsiniz.

Hafta içi mesai saatlerinde ön muhasebe ve programın kullanımı hakkında

sınırsız destek mevcut. Kullanıma başlamak için mevcut verilerinizi Paraşüt’ün

size sunduğu formatta Excel ile programa aktarabilir ve kullanmaya

başlayabilirsiniz.

Programın özelliklerine bakacak olursak;

- Profesyonel fatura yönetimi,

- Cari takibi,

- Gelir gider takibi,

- Finansal durum raporu,

- Elektronik fatura gönderme ve alma,

- Kredi kartı ile online tahsilat alma,

- Ayrıntılı raporlama,

- Sınırsız kullanıcı etiketleme,

- Muhasebeciniz için veri dışarı aktarma,

- Sınırsız telefonla destek.

Paraşüt’ü ilk ay ücretsiz deneyebilirsiniz.
www.parasut.com

Son Düzenleme: ibrahimp ~ 21 Ocak 2016 12:10 Neden:
melihaterzi
31-03-2018, 15:32   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 7
12 mesaj

Bende paraşüt programını denemiştim. Çok küçük işletmeler belki ilk kurulduklarında kısa bir süre bu programı kullanabilirler ama daha sonra başka bir program geçmek sorun olabilir. İncelemelerim sonucunda bu program çok basit anlamda hesap tutmaya yarıyor fakat biraz detay istendiğinde maalesef çok yetersiz kalıyor. Bir de fiyat bana pahalı geldi, çünkü her sene 400-500 TL gibi bir ücret bence bu özelliklere sahip bir program için çok fazla. Bunun yerine bu rakama yakın rakamlara çok daha fazla özelliklere sahip ve ömür boyu lisansı olan bir çok program var.

ElifNaz18
27-01-2019, 23:21   |  #3  
Taze Üye
5 mesaj
Alıntı: melihaterzi  
Bende paraşüt programını denemiştim. Çok küçük işletmeler belki ilk kurulduklarında kısa bir süre bu programı kullanabilirler ama daha sonra başka bir program geçmek sorun olabilir. İncelemelerim sonucunda bu program çok basit anlamda hesap tutmaya yarıyor fakat biraz detay istendiğinde maalesef çok yetersiz kalıyor. Bir de fiyat bana pahalı geldi, çünkü her sene 400-500 TL gibi bir ücret bence bu özelliklere sahip bir program için çok fazla. Bunun yerine bu rakama yakın rakamlara çok daha fazla özelliklere sahip ve ömür boyu lisansı olan bir çok program var.

Ben de size katılıyorum, mesela ben uzun incelemeler sonucu, bir çok kişinin ve sizin de tavsiyenizle bir süre önce Aymet muhasebe programını aldım, hem oldukça hesaplı bir fiyata aldım hem de tüm işlerimi görüyor, memnunum.

askeeer
05-02-2019, 05:38   |  #4  
askeeer avatarı
Yeni Üye
21 mesaj

bilgi güvenliği konusunu nasıl nasıl hallediyorlar.

askeeer
05-02-2019, 05:41   |  #5  
askeeer avatarı
Yeni Üye
21 mesaj

yani bütün mali gücünü satışını alışını kısacası her şeyini oraya yüklüyorsun bütün bilgilerini veriyorsun. sanal alem açık alan ve şu anda en iyi para kazananlar senin verilerini satarak para kazanıyor. bunu nasıl çözüyorlar.

White-Fox
05-02-2019, 18:24   |  #6  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj
Alıntı: askeeer  
yani bütün mali gücünü satışını alışını kısacası her şeyini oraya yüklüyorsun bütün bilgilerini veriyorsun. sanal alem açık alan ve şu anda en iyi para kazananlar senin verilerini satarak para kazanıyor. bunu nasıl çözüyorlar.

Müşteri arka planda ne oluyor umursamaz , sen hangi teknolojiyi kullanarak program geliştirdin , solid prensibleri oop vs var mı yok mu bakmaz . Ucuz mu çalışıyor mu bozuluyor mu bununla ilgilenir.

futurescience
09-04-2020, 16:49   |  #7  
Taze Üye
5 mesaj

eğer güvenlik sorunlarını dert ediyorsanız, bu tip basit programlar yerine daha profesyonel ERP programlarını tercih etmelisiniz. Şu ana kadar çalıştığım yerlerde kullandıklarım içerisinde yerli web tabanlı en profesyonel yazılım Minerva'nın Plantum yazılımıydı. Bu tip programlarla karşılaştırılmaz bile.

Aslanlar
20-04-2021, 18:40   |  #8  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 3
4 mesaj
Alıntı: melihaterzi  

Aynen Beğendim