Pardusun nasıl kuruldugunu adım adım acıklar mısın

AliYalçın
07-07-2011, 13:58   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

Paardusun nasıl kuruldugunu detaylı bir sekilde adım adım acıklar mısınız?

wwın
07-07-2011, 14:01   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
52 mesaj

http://www.pardus.org.tr/kilavuz/                                                                                                             
Kurulum Kılavuzu
Pardus 2011 Kurulum Yardım BelgesiBaşlamadan önce...İnternet'ten indirdiğiniz Pardus kurulum kalıbı, CD ve DVD'lerde sıkça kullanılan bir dosya sistemi olan ISO biçimindedir.
Bu dosyayı kullanarak Kurulum CD'sini oluşturmak için lütfen ISO Yazdırma Yardım Belgesi'ni okuyun.
Pardus 2011 Kurulum DVD'nizi hazırladıktan sonra, bilgisayarınızı DVD'den başlatılabilecek şekilde ayarlanması gerekmektedir. Bunu BIOS ayarlarınızda başlangıç sıralamasında DVD sürücüsünü sabit diskinizden önceki bir sıraya koyarak yapabilirsiniz. (Detaylı bilgiyi bilgisayarınızın/anakartınızın kullanım kılavuzlarında bulabilirsiniz)
Bilgisayarınızı Pardus'tan başlattıktan sonra gerçekleşecek tüm süreci adım adım açıklamalarla izleyebilirsiniz.
Pardus kurulumu ve ağ ayarlarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye kurulum sayfasından ulaşabilirsiniz.
Eğer kuruluma başlayamadan problem yaşarsanız Özgürlükİcin forumlarından yardım alabilirsiniz.