Partition Manager 10.0 Personal (English) [11.01.2010]

CHIP Online
11-01-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Giveaway of the Day kullanıcıları için özel! Windows 7 ve 64 bit desteğiyle disk bölümlendirme!Paragon Partition Manager 10.0 Personal sürümü en son işletim sistemi desteğiyle birlikte kullanıcıların hizmetinde! Paragon Software, yazılımlarını indiren ve yorumlarını ileten bütün kullanıcılara teşekkürlerini iletiyor. Sağlayacağınız geri dönüşler en iyi yazılımın geliştirilmesinde önemli bir rol oynuyor. Daha önce yapılan yorumlarda en çok istenen şey gerçek oluyor ve Partition Manager 10.0 Personal, en son işletim sistemi olan Windows 7 desteğiyle geliyor.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

Giveaway of the Day kullanıcıları için özel! Windows 7 ve 64 bit desteğiyle disk bölümlendirme!Paragon Partition Manager 10.0 Personal sürümü en son işletim sistemi desteğiyle birlikte kullanıcıların hizmetinde! Paragon Software, yazılımlarını indiren ve yorumlarını ileten bütün kullanıcılara teşekkürlerini iletiyor. Sağlayacağınız geri dönüşler en iyi yazılımın geliştirilmesinde önemli bir rol oynuyor. Daha önce yapılan yorumlarda en çok istenen şey gerçek oluyor ve Partition Manager 10.0 Personal, en son işletim sistemi olan Windows 7 desteğiyle geliyor.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumBir bakışta yararları:Hızlı ve kolay disk bölümlendirme: Sadece birkaç tıklama ile disk bölümü oluşturmak, formatlamak, silmek ve silme işlemini geri almak mümkün. Sabit diskteki bölümleri veri kaybı olmaksızın yeniden bölümlendirmek, boş alanı bölümler arasında yeniden dağıtmak ve bölümleri birleştirmek bu güçlü yazılımın özellikleri arasında yer alıyor.
Vista/XP veya Vista/Windows 7 işletim sistemlerini tek PC üzerinden idare edebilmek: Windows'un farklı sürümlerini aynı PC üzerinde çalıştırmak ve açılışta aralarında seçim yapmak mümkün.
Bütün yaygın sistem açılış problemlerini çözer: Boot Corrector ile bütün açılış problemlerini çözerek sisteminizi istikrarlı hale getirir.
Ve daha fazlası...
Kısıtlamalar: Virtualization Manager 2009 bu sürüme dahil değildir.64 bit sistem kullanıyorsanız bu bağlantıdan indirinTeknik destek:Giveaway süresinde Paragon Software http://twitter.com/paragonsoftware üzerinden üzerinden teknik destek sunmaktadır. İndirmekte, kayıt etmekte ve kullanmakta yaşayabileceğiniz bütün sorunlarla ilgili mesajlarınızı iletebilirsiniz. Paragon Software takımı sorularınızı en kısa sürede cevaplayacaktır.

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: Partition Manager 10.0 Personal (English)

hayru_kan
11-01-2010, 11:25   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

merhabalar bu programı indiremiyorum hata veriyor yönlendirği sayfada ilgilenirseniz sevinirim tşklr

bilgi_çağı
12-01-2010, 01:48   |  #3  
Yıllanmış Üye
349 mesaj

Direkt bağlantı adresini veriyorum:indirmek için tıklayınız.
Saat sabahın 10:00'da(12-01-2010 da) sona eriyor ona göre...

Son Düzenleme: bilgi_çağı ~ 12 Ocak 2010 01:50
hayru_kan
12-01-2010, 18:18   |  #4  
Taze Üye
4 mesaj

teşekürler indirdim en sonunda