Pay2Phone, 5 bin bayii ile hizmete açıldı!

CHIP Online
23-02-2014, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Türkler tarafından geliştirilen, uluslararası mobil cüzdan sistemi Pay2Phone, kullanıma açıldı!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/pay ... e-acildi_45578.html

Tüketicinin, kredi kartı veya banka hesabı gerekmeksizin, sadece cep telefonu numarası ile internet üzerinden yapacağı tüm harcamalarda kullanabileceği Pay2Phone, kullanıcıların hizmetine sunuldu.

Dünyada bir ilk olan, uluslararası mobil cüzdan sistemi Pay2hone, tüm para birimlerini kullanarak, para göndermeye ve internet üzerinden alışveriş yapmaya farklı bir boyut getiriyor.

Yerli ya da yabancı, hangi GSM operatöründen hizmet alırlarla alsınlar, Pay2Phone kullanıcıları, istedikleri para birimiyle cep telefonlarını kullanarak internet üzerinden alışveriş yapabilecekler.

Pay2hone, ekonominin teknolojiye bağımlı hale geldiği günümüzde, tamamen Türk sermayesiyle, farklı sektörlerden ortak ilgiye sahip genç Türk girişimciler tarafından, tüketicilerin ihtiyaçlarını düşünerek geliştirildi.


Hepimiz biliyoruz ki, internetin yaygınlaşmasıyla birlikte, algılar değişti... Uygulamalar çeşitlendi... Alışkanlıklar farklılaştı... Bu anlamda Pay2Phone, tüketicilerine "sınırsız alışveriş" yapma imkanı sunuyor.


Dünyanın neresinde olursanız olun, Pay2Phone ile istediğiniz ürünü güvenli bir şekilde satın alabiliyorsunuz.


Pay2Phone kullanıcıları, kendilerine en yakın Pay2Phone bakiye yükleme noktasına giderek nakit olarak ya da uluslararası online satıcıların farklı ödeme sistemleriyle Pay2Phone hesaplarına kolay ve hızlıca bakiye yükleyebiliyorlar... Ve Pay2Phone uluslararası mobil cüzdan ile anlaşmalı web sitelerinden, "Pay2Phone ile öde" seçeneğini kullanarak; cep telefonu numaralarını, parolalarını ve SMS ile gelen onay kodlarını yazarak alışverişlerini güvenli bir şekilde gerçekleştiriyorlar.

Tüm Konu: Pay2Phone, 5 bin bayii ile hizmete açıldı!

Kaynak: www.chip.com.tr