PayDay 2 Siyah Ekran Yardım lütfen.

WUSSİF
25-06-2017, 22:50   |  #1  
WUSSİF avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

oyunu ilk indirdiğimde güzelce oynuyodum sonra bedava item ister misin PayDay 2 resmi grubuna katılmak ister misin dedi bende katıldım itemlerini görmek ve almak için oyunu kapatıp açman lazım dedi kapattım açtığımda ise hiçbirşey olmuyordu sadece ama sadece siyah ekran vardı lütfen yardım.

Sistem Bilgilerim
  • Windows XP Pro 32-bit
  • Intel Intel E5300
  • Pentium R Dual Core CPU
  • nVidia Geforce 9500 GT
  • Google Chrome
  • - Kullanmıyorum -
  • 2048 MB
  • - Bilmiyorum -
  • - Bilmiyorum -
AtıfBuğra
01-07-2017, 00:50   |  #2  
AtıfBuğra avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
53 mesaj

yaklaşık 2.5 yıldır ara arada olsa payday oynuyorum belkı 3 yıl olmustur. Oyun eskıden daha ıyıydı paralıydı erısım bu kadar fazla degıldı cokta bılınmıyordu. Şu son zamanda yapılan aptalca hareket sonucu oyun cok fazla oyuncunun erişimi gerçekleşmiştir. Steam üzerinde bildiğim kadarıyla oyunun resmi olarak bir grubu yok. En azından bana şimdiye kadar buna yonelık bır davet gelmedı ama oyunun ıcınde parayla alınabılcek skınnler olması senın bılgısayarına bır tur vırus atmıs olabılecegını gosterıyor. Tavsıyem gruptan cık oyunun dosyalarını kontrol et yınede sorun duzelmezse mutlaka ekran kartının oyunlar ıcın yapılmıs bır performans yardımcı programı vardır onunla grafık ayarlarını tekrar duzenle yıne olmazsa format deneyebılrsın