pc açılınca userinit sorunu

HPQ-User
22-06-2009, 21:42   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

fatih sormuş:
pc virüs girdi bütün dll doyalarınada bulaştı nod32 virüsü silerken dll dosyalarınıda sildi sonra ben format attım 1 kere pc açıldı ekran kartı ses kartı net driverini kurdum daha sonra oturum açtığımda veri yürütme engellemesi die bişe dio pc korunması için windows bu programı kappattı dio ileti kapat dedim sonra usernnit exe oturum açma yardımcısı çıktı bu sefer sadece kapat var tıkladım pc duruyor açılmıor sonra tekrar bütün bilgisayara format attım xp ile bu seferde nod32 kurdum bilgisyarı yeniden başlattım aynı şey geldi userinit oturum açma uuygulaması altındada kapat var format atsamda düzelmio napabilirim full format dahil attım

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
ram 1 gb

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; InfoPath.2; .NET CLR 2.0.50727; OfficeLiveConnector.1.3; OfficeLivePatch.0.0)

Banned
22-06-2009, 21:55   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

Büyük ihtimalle virüs senin dosyalarına bulaşmış sende formattan sonra bu dosyaları yükleyince eskisi gibi tüm sisteme bulaşıyor tekrar format at ve bu sefer verilerini taramadan ve ilk önce antivirüs programını yüklemeden pc'e yükleme.

turks00
26-06-2009, 20:43   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
18 mesaj

lütfen bilmediğin şeylere orum yapma full format atınca herşey silinir verimi kalır bu sorunuda kendim çözdüm xp liveden pc flasla açıp dll dosyalarını kopyalayıp yaptım :D