PC açılmıyor!!!!

ekinoks1907
04-04-2011, 09:44   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
14 mesaj

dün pc başında işlerimi hallerderken elektrik gitti. 1-2 dk sonra geldi. Pc yi açtığımda siyah bir ekran geldi ve ekranda güvenli mod, komut isteğiyle güvebli mod, en son iyi ayarlar, olağan şekilde başlat gibi yazıların olduğu ekran geldi. hemen hemen hepsiyle de açmayı denedim fakat seçim yaptıktan sobnra windows yazısı geldi fakat başa döndü sürekli. ilerlemedi. hep baştan başlattı. İçinde önemli evraklarım vardı. nasıl açarım ben bunu??

Kapalı Hesap (203105)
04-04-2011, 10:07   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 4
4,414 mesaj

valla banada olmuştu format atmıştım ama bir çaresi varmı onuda bilmiyorum

Yavuz Taşcı
04-04-2011, 10:40   |  #3  
Yavuz Taşcı avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
531 mesaj

Merhabalar.. Sisteminiz normal şekilde açılmıyorsa  hiren boot cd yazılımından faydalanabilirsiniz.İkinci bir yöntem ise eğer sabit diskiniz de önemli yedekleriniz varsa, sisteminize format atmadan normal windows kurulumu yaptığınız taktirde kurulum sonucunda sisteminizi açarak yedeklerinizi kurtarabilirsiniz..
Kolay gelsin..

Banned
04-04-2011, 12:19   |  #4  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 1
323 mesaj

aynı şey windows 7 de benimde başıma geldi hemde 3 5 kez tek çare format atmak sanırım sistem araçlarıyla reg kayıtları bozulduğu için açılmıyor 3. parti yazılımlar yüzünden. önemli bilgilerinide format atmadan tekrar kurulum yapmana gerek yok bir ubuntu cd si bulup cd'den işletim sistemini denemeyi seçersen anında dosyalarına ulaşır ve dvd yapıp yedekyelebilirsin.