PC DEKİ SORUN

cevatnaci
18-11-2008, 11:49   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

slm lar büyüksandiğimbirsorunum var bir kaç gün önce ınternetde indirdigim XP3 yeni güncelleştirmeler entergeedilmişyazıyordu bende kolaylık olsundiye onuyukledım ağırmayan başıma ağirtım birgün de tam 5 kere C yeformat attım amasorun birturlu gitmedi.klavyenin tuşlarına dokunuşumda 2 sanıyede internet seceneklerindeki progamlar bölümündeki secili olanı popup penceresi olarak devamlı şekılde acıyor.inanın bu yazıyıtam yarım saatte yazabildim. hangi eposta seceneginisecerseniz secin sorun kendin tekrarlamaktan başka bir eylem yapmıyor.kafayı yemek uzereyım lutfen yardım. saygılar

Son Düzenleme: cevatnaci ~ 18 Kasım 2008 13:23
kays
19-11-2008, 11:39   |  #2  
Yıllanmış Üye
348 mesaj

şimdi arkdaşım hdd ni kasadan çıkar başka bir kasaya harici bir şekilde tak ve sonra bütün bölümleri sil tabiki yedeklerini al önce sonra sp2 kur derdin biter merak etme okey bu şekilde başarılar olup olmadığından haberim olsun

SAİNT
19-11-2008, 11:45   |  #3  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

c ve d ye komple format at ve sp2 bi cd ile tekrar kur problemin kalmaz eğer d bölümü oluşturamassan sadece c olarak tüm hdd o şekilde bi birim kur ve daha sonra neydi o program ha partition magic programı ile tekrar d bölümü oluşturabilirsin format atmadan.

cevatnaci
20-11-2008, 13:49   |  #4  
OP Taze Üye
17 mesaj

Arkadaşlar ilginize tşk ler o kadar zamandir ugraşmama deymezmiş sorun klavyede  kaynaklanıyordu.kaplosuz bir kumandam vardı. yeni almıştım sorun onda kaynaklanıyormuş bende eskı klavyeyı taktım sorun anında çözüldü tekrardan göstermiş oldugunuz ilgiye tşk ler saygılarımla