Pc içten içe çöküyor ne oluyor YARDIM

prensbarmen
04-08-2009, 13:56   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
76 mesaj

Kayspersky son sürüm yüklü. Hiçbir system32 dosyasını silmedim. Ama ilk önce messnger larım bozuldu sonra IE bozuldu sonra digsby bozuldu 2-3 gün sonra winap açılmaz oldu şimdi firefox bozuk dosya hatası veriyor. Yakında bilgisayarımda bir tek programı açamayacağım. Mesela messenegr ı defalarca yükledim fakat hala bozuk dosya diyor. Lütfen bana pc ni virüslere karşı tarattır gibi önerilerde bulunmayın 2 hafatdır yazıyorum buraya daha virüs programıyla tarattırdan başka önerisi olan olmadı. Sorun başka birşey düzelmiyor. ne yapacağımı şaşırdım...Lütfen...

Mustafa@PC
04-08-2009, 14:04   |  #2  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

Sorun virüs değilse ve eğer yüklediğiniz Windows cd'sinede güveniyorsanız ya sabit diskinizdedir yada ramlerinizdedir. Yapmanız gereken öncelikle ikisinide test etmek :

Bilgisayarım - C'ye sağtık - özellikler - araçlar -  denetle, burda her iki kutucuğuda işaretleyip bilgisayarı yeniden başlatın. Diğer yandan bu işlem bitince sabit diskinizi hdtune adlı yazılım ile taratmalısınız bad sector olabilir.

Ramlerinizi ise memtest adlı program ile test edin, bakalım... 

prensbarmen
04-08-2009, 14:12   |  #3  
OP Üye
76 mesaj

Teşekkürler yapacağım sonra size ö.mesah yoluyla bilgilendirme yapacağım

RollyStar
04-08-2009, 14:17   |  #4  
Taze Üye
10 mesaj

KasperSky Bende Yükleyincede De Oldu Ayarlar Bozuldu
1 Görev Yönetici
2 W. Media Player
3 Kasma
4 Birdosya Kopyalanmıyor
Ve Yapıştırılmıyor
5 Bozuk Hata Bildirimi

prensbarmen
04-08-2009, 14:29   |  #5  
OP Üye
76 mesaj

Ne yaptın çözüm olarak?

sendotilyon
04-08-2009, 14:38   |  #6  
sendotilyon avatarı
Yıllanmış Üye
475 mesaj

şimdi bütün hepsini yapsanda içindeki sıkıntı ancak formatla gider yok virusmuydu yok neden diye v.b içini yer en iyisi format en garanti yol tabi sen bilirsin 

stalone
04-08-2009, 14:58   |  #7  
stalone avatarı
Yıllanmış Üye
264 mesaj

mustafa arkadaşıma katılıyorum ilaveten windows bozuk programalrı kaldırıp windows onarması yaparak ardından disk birleştirme,çöp dosyaları silme gibi klasik windows bakımlarını yaparak programları yeniden yüklemeni bu arada regedit e bi le atıp birleştirmeni tavsiye ederim.